Přejít na obsah

Príliš dlhý home office


Doporučené příspěvky

Corona spôsobila, že už druhý mesiac sedím doma na home office. Tým pádom mám príliš veľa času na prechádzanie všetkých možných hodinových webov a samozrejme, že toto je výsledok . A keďže sa nudím, tak vás budem chvíľku naťahovať a kto chce môže hádať co je v krabici. Myslím, že na fóre ešte tieto hodinky nie sú. ca96b1d9177ca3fa0c8289dbb0c01ab2.jpg

 

Odoslané z MAR-LX1A pomocou Tapatalku

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 56
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Toto jsou parádní hodinky - dají se vzít ke košili, stejně jako jeansům, odkaz na vintage modely, akorát velikost, pěkně zpracovaný ciferník, COSC strojek s rezervou 64h, tradice skvělého zpracování a značky...  to celé ještě pořád za rozumný peníz - například o 15.000 levnější než Primky :)  (PRIM - Spartak 40 - musel jsem si rýpnout) Ať slouží!

EDIT: zpřesnění rýpance do Prim na konkrétní model.... :)

Upraveno uživatelem Snekofon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkný hodinky, barva, pěkný dlouhý ručky. Perfektní univerzály. Mně se moc líbí Spirit Chrono, akorát u těch mam problém s čudlikem na desítce.
Rozmýšľal som aj nad chrono, ale už dvoje mám a chcel som do zbierky doplniť modré trojrucky na ťahu. Podľa mňa sa na cudlik na desiatke dá zvyknúť rovnako ako na heliovy ventil na posledných bondovkach :)

Odoslané z MAR-LX1A pomocou Tapatalku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začal by som veľkosťou a nositeľnosťou. Obvod zápästia mam cca 17,5 cm takže všeobecne nenosím hodinky väčšie ako 42mm. V tomto prípade som bral do úvahy aj to, že nožičky sú dlhé (lug to lug je 50mm). Preto som zvolil variantu s priemerom 40 a nie 42mm. Bola to dobrá voľba, nožičky aj keď dlhé, sú veľmi dobré tvarované okolo zápästia. Hodinky sedia na ruke výborne. Ťah je kvalitne spracovaný. Jedinú výtku mám k šírke. Rozteč noziciek je 21mm a smerom k spone sa zužuje na 18mm. Je to o Longines známa vec a sťažuje to kúpu iných remeňov.
Celkový pocit - veľmi dobre nositeľné hodinky pre každú príležitosť. Na ruke o nich viete, ale nie je to žiadne kladivo. cae6f2bb261e7ec4d89be0f81787e24b.jpgf728070eae42b2910d5ef9eb3b1e8b33.jpg

Odoslané z MAR-LX1A pomocou Tapatalku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...