Přejít na obsah

Príliš dlhý home office


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 56
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

@ragu, @bandicoot Já jsem koukal na Stowu už asi před rokem a jako jejich Flieger Classic 40mm s možností dokonfigurace na automat/manuál, s/bez loga a a s/bez data - v tom jsou dokonalý. Jen teď v tom chronorozjímání a prolejzání Chronoshopu jsem na Stowu úplně zapomněl. Když dám oboje vedle sebe, tak to jsou super piotky a Stowa je určitě i pro mě subjektivně lepší a cenovej rozdíl tam není nijak drastickej.

Asi bych se měl zamyslet, jestli jít do levnejch "jen abych se na chvíli uklidnil", nebo o něco dražších pilotek, který v tuhle chvíli žádný nemám a nepochybně by mi to celkově dalo víc než třeba ty želvy.

Edit: a určitě souhlasím - ty nožky Laca určitě na pohodlí nepřidávaly. Jo a Laco - to byl jeden SK exkolega Ladislav, kterýmu všichni říkali Laco. Ten se mi taky hned vybaví :D

Upraveno uživatelem Radik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[mention=41358]ragu[/mention], [mention=2655]bandicoot[/mention] Já jsem koukal na Stowu už asi před rokem a jako jejich Flieger Classic 40mm s možností dokonfigurace na automat/manuál, s/bez loga a a s/bez data - v tom jsou dokonalý. Jen teď v tom chronorozjímání a prolejzání Chronoshopu jsem na Stowu úplně zapomněl. Když dám oboje vedle sebe, tak to jsou super piotky a Stowa je určitě i pro mě subjektivně lepší a cenovej rozdíl tam není nijak drastickej.
Asi bych se měl zamyslet, jestli jít do levnejch "jen abych se na chvíli uklidnil", nebo o něco dražších pilotek, který v tuhle chvíli žádný nemám a nepochybně by mi to celkově dalo víc než třeba ty želvy.

Jenom tak mezi náma, ty želvy jsou úplná picovina. Jednak zase modrý potapky, druhak marnej kyklop a zatřetí ten tvar pouzdra...řekněme že osobně jsem tomu nikdy nepřišel na chuť.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, ragu napsal:


Jenom tak mezi náma, ty želvy jsou úplná picovina. Jednak zase modrý potapky, druhak marnej kyklop a zatřetí ten tvar pouzdra...řekněme že osobně jsem tomu nikdy nepřišel na chuť.

Kyklop - nevadí mi. Pouzdro - na rozdíl od klasickejch želv se mi docela líbí. Modrý potápky - jo, tady ti asi budu muset dát za pravdu :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Radik napsal:

Prosímtě, můj šrot neřeš, já to mám v genech a jsem rád, že se to u mě projevuje v čistejch, krásnejch mechanickejch hodinkách a ne ve všemožnym mixu věcí typu "co kdyby se to někdy potřebovalo". Jo, Stowa, pravda, ty mě nenapadly, když už bych chtěl přitlačit na ceně. Hamiltony - když už tenhle level, tak určitě s datem. V tenhle okamžik vedou i vhledem k ceně mini želvy (ale včera to byly Sinny a předevčírem pilotky). Každopádně dík!

Tak čistý krásný mechanický jsou bezesporu ty Laco Flieger.
To je ten level, to ostatní je plevel ;o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Radik slozita otazka, jako kazdy vyber hodinek. Laco jsou sice jedini kdo drzi puvodni verzi nozek, ale priznejme si, ze prakticke vubec nejsou (ty nozky). Hamiltony jsou fajn, o tom zadna. Sinn, ok. Ale ja bych pockal na Damaska. Mels je, zajimaji te, libi se ti (jinak bys je nezminoval). A pridana hodnota u nich bude nejvyssi, i kdyby nakonec nemely byt s inhousem. Material pouzdra, odolnost (i kdyby snizena “jen” na ponorkovku a zakladni antimagnet ((coz je asi nejvetsi ustupek oproti puvodnim modelum)) ), me to dava nejvetsi smysl 🤷‍♀️

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@octaviakk007 Gratulujem ku krásnym hodinkám, nech robia dlho radosť. Popravde ma tieto hodinky na predajni nikdy neupútali, no musím uznať, že na ruke vyzerajú super (asi musím začať skúšať všetko, nakoľko hodinky patria na ruku a nie do vitrínky 😄). A vidím, že to covidové domasedenie je finančne náročné pre viacerých, aj keď ja som ešte nenašiel odvahu kupovať hodinky bez vyskúšania, no neviem, dokedy to vydržím 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...
V 25. 2. 2021 v 14:44, octaviakk007 napsal:

Prvá kontrola presnosti. Za 13 dní urobili 45 sekúnd do plusu. a8eafd9b0bf0c2c6a596ce93a5e032f1.jpg

Odoslané z MAR-LX1A pomocou Tapatalku
 

Krása a já do nich asi taky půjdu. Jen do jiné varianty. Díky za pokochaní. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...