Přejít na obsah

Kdo všechno tady vlastní SUUNTO?


Gilius

Doporučené příspěvky

Chcem sa opýtať.

 

Vyberám si nejaký slušný kus konečne. Je veľký rozdiel vo veľkosti medzi light green a dajme tomu all black, extreme editions ? od suunto core ?

Prešiel som už nespočetné množstvo informácií. A stále neviem či suunto alebo nejaké Casio .... 100 ľudí 100 chutí !

 

U suunto core extreme edition nie sú zobrazené ani N,W,S,E - nie je to trošku chyba ? A ani stupne tam nie sú dokonca ani čiarky ...

 

DÍK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • Odpovědi 124
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsících...

Zdarec,

mám Observry a to 5 let...zatím docela spokojenost, když jsem je viděl prvně věděl jsem, že přesně tyhle chci...z ruky je takřka nesundávám.... hodně jsem s něma plaval, potápěl se (lehce do cca5m) Posted Image a ostatní všemožné aktivity..za ty roky už je pouzdro třochu podřené..mám ocelové...sklíčko má taky pár šrámů, ale nic hrozného...jediné co měním je baterka (vždy origo i s novým krytem a gumičkou, vydrží tak cca 14-18měsíců) a řemínky (teď po těch 5 letech kupuji 3) z funkcí nejvíc jedu, stopky, baro, kompas, a občas výškoměr, tam ale bohužel hooodně záleží na počasí, které se na horách samozřejmě rychle mění a tudíž ukazatel docela lítá (potřeba často kalibrovat). Koupeno v Hudy sportu, veškerý servis bez problémů přes ně.

Momentálně koukám po něčem alespoň částečně ručičkovém, takže další budou zřejmě Citizeny Eco Drive Skyhawk Flight Chromo Promaster (safír,titan)Posted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 2 týdnech...

dneska mi došli suunto elementum terra black, hnědy kožený pásek> Vypadají dobře. Hiodí se i na běžné nošení. zatím se s nima učím. Možná mi tam nějaké funkce chybějí ale s tím sem to kupoval :)) Až budu chytřejší hodím recenzi.

 

p.s. nevlastní nikdo podobný typ suunto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, tak přidám svojí trošku do mlýna. Již několik let vlastním a používám hodinky Sunnto T1 Black. Nosím je pouze na běhání a jízdu na kole. Jsem moc spokojený, sice vypadají, tak nějak jako z kinder vajíčka, ale plast a lehkost je prostě pro sport to ideální.

Teď jedna moje rada. Nedávno jsem byl nucen vyměnit baterku v hodinkách i v pásu. Jel jsem na projížďku a asi po 40 minutách mi přestaly hodinky ukazovat tep :-(. Od té doby mi už hodinky tep neukazovaly , při pokusu o měření tepu mi psaly Check belt a po podržení levého spodního tlačítka Code not Found. Včera a dnes jsem hledal na netu a po nějaké době jsem našel radu, která můj problém vyřešila.

Takže, při výměně baterek nejdříve vyměňte baterii v pásu a až potom v hodinkách. Hodinky se potom automaticky, při prvním spuštění měření tepu, s pásem spárují.

Pokud tady tato rada už proběhla, tak se omlouvám. V návodu se o tomto postupu nic nepíše.

S úctou

Cedric

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máme doma dvoje Suunto M1 Black, jedny má manželka na běžné nošení (má je velmi ráda, protože jde o výrazné a přehledné, dobře vypadající hodinky), druhé mám já pro ježdění na kole. Jsou to parádní hodinky za pár korun, pro běžné sportovní aktivity bezvadné. S hrudním pásem podávají nejzákladnější informace o srdeční aktivitě a dělají statistiky o průbehu treninku a výkonnosti. Mohu tyto hodinky vřele doporučit, samozřejmě, pro toho, kdo chce zpracovávat data o svých sportovních aktivitách na počítači, tak to chce vyšší verzi než M1.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Tak se taky přidám a podělím se o svůj nový kousek SUUNTO AMBIT HR BLACK. Už delší dobu jsem po nich pokoukával, ale jsou prakticky všude vyprodané. No a minulý týden když jsem se vracel z dovolené přes letiště v Helsinkách, tak mě napadlo, že jsem vlastně v zemi suunta a kde jinde by je tedy měli mít, že. Takže jsem vlezl do prvního krámu s elektronikou a hle...měli tam 5ks od každého modelu (černý + stříbrný), tak jsem pro jistotu koupil hned troje (i pro kamarády:-) Je to fakt paráda, zatím jsem neviděl žádný hodinky, který by byly takhle nabitý funkcema. No jo holt další hračička, kromě suunto core, které také vlastním....:-)

post-20252-028889200 1343384559.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Já mám T3c Black Polished, už dva roky (běh, kolo, fitko) a maximální spokojenost, až na horší čitelnost displeje. Teď k nim sháním nový řemínek a váhám, jestli koupit původní s motýlkem, nebo o polovinu levnější normální :) jinak mi doma leží Suunto Foot Pod, nerozbalený, pokud by někdo potřeboval...

post-23546-092461400 1344351261.jpg

Upraveno uživatelem busmil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Já mám Suunto T1, bílé s kávovým páskem, kupoval jsem je než jsem začal sbírat hodinky - měl jsem tehdy "oblekovky" festiny, outdoor casia a suunto jako tepmetr, a jako takové je využívám i nadále. Jiný slušný a levný tepmer se tehdy před cca 4-5 lety nedělal. Jezdím hodně na spinning, tak se to hodí.

 

Jinak plast na sklíčku je měkký jako máslo, to poškrábete i o vnitřek košile.

:-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teda taky oživím tohle vlákno. Mám od 6.12.2012 Suunto Core All Black. Je to zatím krátká doba, ale jsem MAXIMÁLNĚ spokojen. Ze začátku jsem se dost pral s inverzním displejem, ale je to otázka 14-i dnů a teď mi přijde naprosto v pohodě. Už jsem zvládnul vyrobit pár škrábanců na lunetě a sponě, ale to jim právě sluší. Jsem spokojen. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také přispěji svoji troškou do mlýna :-).

 

Ambit black HR - Používám na veškeré sportovní aktivity, nemám k nim žádnou výhradu, naprostá spokojenost. Hodně se mi líbí movescount, tréninkové plány.

 

Core All black - Výborné hodinky, ale kvůli Ambitům už je vůbec nepoužívám :-).

 

Quest orange - Používal jsem je pár týdnů na běhání, ale nakonec jsem je dal sestře a pořídil si výše zmíněné Ambity.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pridam sa, 12 rokov (myslim, ze som ich kupoval v roku 2001) mam Vectory, nosil som ich takmer neustale az do decembra 2012 kedy som presedlal na mechaniku a na Vectory nedam dopustit. Max spolahlive, pouzival som ich na bike, beh, plavanie, jedine, co som menil bola baterka. Tlacitka od zaciatku fungovali ako maju. Samotnu krytku a tesnenie som vymenil asi 2x (baterku 3-4x), aj ked som nechal povodne tesnenie, vodeodolnost bola v poho. Za tie roky sa mi raz prelomil remen, inak ziadny problem.

Ak raz odidu, urcite kupujem dalsie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Před rokem jsem vlastnil CORE All Black. Byly super, jen trochu více kaučukové, a tak odešly. Ale protože se mi po nich stýskalo, přišly nedávno zpět v hliníku na kůží. Myslím, že už zůstanou. Mám sice rád ProTreky, ale Suunto přeci jen vypadá jako hodinky... :goof:

post-11025-0-26254700-1367600624_thumb.jpg

post-11025-0-02857000-1367600639_thumb.jpg

post-11025-0-58614900-1367600650_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...

Před rokem jsem vlastnil CORE All Black. Byly super, jen trochu více kaučukové, a tak odešly. Ale protože se mi po nich stýskalo, přišly nedávno zpět v hliníku na kůží. Myslím, že už zůstanou. Mám sice rád ProTreky, ale Suunto přeci jen vypadá jako hodinky... :goof:

Protreky su tiez hodinky, aj tak vyzeraju:-) Na core, v podstate aj vector, je super, ze tam idu nasadit aftermarket remene. Skoda, ze to ambit nepodporuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...