Přejít na obsah

Kdo všechno tady vlastní SUUNTO?


Gilius

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 124
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 3 týdnech...

Za sebe hlasim Ambit3 Peak Sapphire.

A mel bych k nim dotaz. Je sice super, ze ma tahle verze safirove sklo odolne poskrabani, ale je to vcelku k prdu, kdyz ta nerezova brousena luneta chytne kazdy zasah a uz po mesici noseni vypada jak po roce provozu.

Nemate nekdo zkusenost, pripadne netusite, zda se da ta luneta nejak 'ozivit'? Prelestit, prebrousit, ci co ja vim ... pripadne tip kde to nechat udelat?

Predem moc diky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkušenost po cca 3 týdnech provozu je taková, že je mám zatím bez škrábance. Pravda ovšem je, že zaím neprošly žádnou náročnější zkouškou, pouze běžné nošení.

 

Luneta půjde určitě vyměnit, ptal jsem se na to u Core, cena byla i s prací něco přes 1000 peněz. Předpokládám, že u Ambtů to bude podobné.

Zkusil bych se zeptat tady: http://www.hshsport.cz/hshsportintro/hshintro.php

Upraveno uživatelem Miro2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ono to prijde, neboj ...

Bohuzel, co jsem se prave v HSH ptal, tak se luneta meni komplet se sklem a financne je tim padem ta vymena nesmyslna.

Hlavne pak nevidim duvod priplacet si za safirove sklo, kdybych ho musel menit pokazde, kdyz chci vymenit doskrabanou lunetu, ktera ma vyrazne nizsi zivotnost.

EDIT: Zkusil jsem tam ted znovu zavolat, abych nemystifikoval. Az dostanu zpatky info, tak sem dam vedet.

Upraveno uživatelem jhonzatko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to s tím sklíčkem, které je napevno s lunetou je překvapení i pro mne. Doufal jsem, že to mají vyřešené podobně jako u Core. Asi je to tak kvůli vodotěsnosti...

 

Nějaké ty šrámy určitě časem budou, Core vypadají už docela omláceně (po cca 3 letech), ale vesměs vše pobrala luneta, pouzdro i sklo (byť plast), vypadá relativně v pohodě.

Upraveno uživatelem Miro2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, prave ze vetsinu z toho pobira luneta. Mam tyhle Ambity necely rok a jak pises, samotne telo je docela ok. Sklicko je uplne bez problemu (aby ne, kdyz je to safir) a tak zamrzi, ze temer jedina cast hodinek, ktera dostava nejvice zabrat, se neda nejak jednoduse nahradit. Ta cena je proste nesmysl.

Ale asi to tak proste maji. Dva tydny zpatky jsem omylem urval sponu na remenu. Kupoval jsem v HSH novy remen a stal litr! Myslel jsem, ze pujdu do kolen ... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řemínek je problém, to je pravda. Netypické provedení takže nejde ničím nahradit a není moc z čeho vybírat. 

 

Jak po roce řemínek vypadal? Mě se už po necelém měsíci řemínek na některých exponovaných místech trochu ošoupal. Je matný a ošoupání jsou takové lesklejší plošky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Mám Suunta Yachtsman od r.2005,kupoval jsem je v Samnaun u Zegga,vyšly tenkrát na necelých 6táců,šlapou bez problémů,řemínek jsem po opotřebení měnil vždy za originál,ale naposledy jsem dal kaučuk od Hirsche,vypadá taky super,tak je oba přehazuji dle potřeby.

post-34827-0-85758300-1438262524_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Nevěděl jsem, kam odkaz na tohle video přiložit a tak nezbývalo než tohle obecné. Na videu krásná reakce na nové Suunto Traverse.Snad mi bude odpuštěno, když na videu není moje osoba ani nikdo z příbuzenstva, ale úplně cizí slečna. :))

http://www.youtube.com/watch?v=J741yJaC1Lc

Upraveno uživatelem FranaD
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem nedávno v Práglu v jednom autorizovaném obchodě okouknout ty Alphy... tak mizernej strap jsem neviděl ani u hodinek od vietnamců (měkkej, slabej, otřepy, dlouhý nitky).... nechápu, jak za něj můžou chtít bezmála 2tisíce..... oproti samotný hodinky vypadaly dost bitelně.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...