Přejít na obsah

Original tah/remienok


Pr.danco

Doporučené příspěvky

Nejsem mega znalec, ale Breitling gumu jsem origo s preklapeckou ci motylovkou neviděl, vzdy s trnovkou. 

Ta guma podle mě nejeví známky originálu. Pokud váhas, nechej si poslat fotky spony v detailu, musi na ni byt nějaké cislo. Guma by mela byt signována. Nesel bych do toho 😊

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda chtel bych mit vase oko.. 24mm Ocean Racer s diver preklapeckou je uplne bezna kombinace, v ruce jsem to parkrat mel a nemam teda sanci poznat, ze by se tohle nejak lisilo od originalu. Proc ti to prijde jako smuk?
 Nech si jeste poslat vic fotek, hlavne vnitrku ty spony, extenzi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Micey napsal:

Teda chtel bych mit vase oko.. 24mm Ocean Racer s diver preklapeckou je uplne bezna kombinace, v ruce jsem to parkrat mel a nemam teda sanci poznat, ze by se tohle nejak lisilo od originalu. Proc ti to prijde jako smuk?
 Nech si jeste poslat vic fotek, hlavne vnitrku ty spony, extenzi..

No, já opravdu nejsem znalec! Nicméně má spona stála 300E stejně, jako strap. B posílá fakturu mailem a vzhledem k tomu, že mají o všem záznamy, bez problémů to pánovi zašlou 😉 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cela ta komunikacia mi nesedi...aj historia k tomu..a vzhladom na to ze som to chcel riesit postou, tak budem hladat dalej.

 

Chcel by som Vas poprosit este o jednu vec, ktora sa tyka remienka

 

Je vobec nejaka kaucukova alebo kozena alternativa pre model B.Navimeter C23340?

 

Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Violoncello napsal:

No, já opravdu nejsem znalec! Nicméně má spona stála 300E stejně, jako strap. B posílá fakturu mailem a vzhledem k tomu, že mají o všem záznamy, bez problémů to pánovi zašlou 😉 

Origo Breitling guma, ať už na překlápěčku nebo trnovku, stojí v butiku kolem 1700 CZK. Cena spony je samozřejmě vyšší, ale 300 EUR za řemen se sponou z druhý ruky fakt neni nijak podezřele nízká cena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Pr.danco Neblbni na Navitimery s kaučukem, do vody s tim stejně nemůžeš.. natož s touhle diver sponou, to by vypadalo extra hrozně. Alternativ koženejch je spousta, pokud trváš na origo řemenu. https://www.breitling.com/cz-en/straps/all/?search[materials][]=33226&search[materials][]=33228&search[materials][]=33223
 Za sebe ovšem doporučim koupit za litr origo trnovku a nechat si ušít pěknej řemen, případně koupit něco kvalitního třeba od Hirsch.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z fotek se těžko soudí, ale myslím, že je to origo. Soudě dle ostrého embosovaného loga a nikde nejsou dle fotky vůle v zapínání. Škoda, že k tomu nemá doklad/fakturu. Každopádně, poradit lze to, že ta cena za nový kus určitě není špatná. V přepočtu cca 7.500,-Kč.

Pokud máš pochyby - co si podat inzerát zde? Na poptávku? Velmi slušná cena je kolem 5, bral bych i za šest. Tohle je asi nové (soudě dle folie), ale jestli Ti jde o sponu (v matu), tak se s ním domluv, ať Ti sundá tu gumu a drobně sleví z ceny, Ty (otec) si pak můžete koupit gumu dle libosti. Nejhezčí je asi s nápisem BREITLING.

A ještě jeden tip, daleko obvyklejší je klasická leštěná, jestli sháníš v matu, tak jich moc na prodej nebude.

Tady máš odkazy na originály na Chronu24, můžeš si to porovnat i podle detailních fotek. A poslední věc, nová spona s gumou stojí nebo stála naposledy 11.600,-Kč (cca), tak si to musíš zvážit sám. Na doplňky se slevy dávají velmi zřídka.

https://www.chrono24.cz/breitling/reminek-breitling-military-rubber-band-22-20-with-folding-clasp-matte--id18317240.htm

https://www.chrono24.cz/breitling/zavirani-breitling-new-deployment-18mm-wide-steel-watch-clasp-buckle-a18d4--id18180009.htm

https://www.chrono24.cz/breitling/zavirani-breitling-stainless-steel-matt-20-mm-deployment-clasp--id18341872.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Micey napsal:

Ale jo, vypada to prima.. ja mam proste ideologickej problem s 30m hodinkama na gume s diver sponou, ale nikomu to nechci vnucovat. Du drzet hubu:)

v klidu, ja zas rad provokuju, kdyz to nevypada uchylne tak me to neba 🙂 tenhle ocean classic jsem zvolil jako pro verejnost nejsnesitelnejsi variantu 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...