Přejít na obsah

Oblekovky - mechanické


Doporučené příspěvky

V 5. 3. 2021 v 16:37, Pán času napsal:

Jasné, až dorazia (neviem kedy, no dúfam, že to nebude trvať tak dlho v tejto dobe) tak sem hodím foto a či komentáre budú pochvalné netrúfam si odhadnúť, ale teším sa na ich rozbaľovanie, ale to sa teším vždy a na všetko 😄 No pomaličky môžem uvažovať a šetriť na iný typ hodiniek 😄

 

Tak to som zvedavý. Podľa mňa si mohol zvážiť aj Glashütte Original. Šéf ich má a sú peckové. Ozaj luxus.

Glashuette_Original-W13601010201-Detail-5-800x820.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 60
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 5 minutami, branio85 napsal:

Tak to som zvedavý. Podľa mňa si mohol zvážiť aj Glashütte Original. Šéf ich má a sú peckové. Ozaj luxus.

Glashuette_Original-W13601010201-Detail-5-800x820.jpg

Zvážil som všetky tu spomínané a aj niektoré, ktoré tu spomenuté neboli. Veď až dorazia, tak uvidím, či som sa rozhodol správne 😄 Pri týchto konkrátnych mi vadia ručičky, mám rád čistejší dizajn, ale ako píšem, o správnosti rozhodnutia budem mať jasno počítam že o cca týždeň (dúfam).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Tak nekonečné čakanie skončilo a dnes ma navštívil Ježiško. @shewcza očakával nejaké prekvapenie, tak asi bude sklamaný, no za mňa maximálna spokojnosť 🙂 Večer, prípadne zajtra skúsim cvaknúť nejaké foto, zatiaľ som cvakol len krabičku (... rozmazané fotky hodiniek sem dávať nebudem 😄 )

 

 

164748766_292115232261193_2434763788059363309_n.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Shewcza to trafil hneď po mojej otázke, čo by ste poradili. Ospravedlňujem sa ta tú mini fotku, čo som sem dal, ani som neskontroloval jej veľkosť a netušil som, že na nej prd vidieť. Nakoľko sa teraz nedá ísť do obchodu si hodinky vyskúšať, bál som sa experimentovať niečim, čo som nikdy nevidel (aj keď tie Moserky vyzerajú fakt zaujímavo ) a radšej som pri online nákupe vsadil na klasiku. Hodinky na ruku sadli, zajtra sa pokúsim za denného svetla ich odfotiť lepšie a aj pozriem, čo je súčasťou balenia. Pár fotiek, čo sa mi podarilo narýchlo odfotiť ...  

301.jpg

302.jpg303.thumb.jpg.86f3c331cfe4663e9fc7466e38f88511.jpg304.jpg

303.jpg

Upraveno uživatelem Pán času
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když budu upřímný, tak pro mě je to zklámání. Čekal jsem alespoň ten Pražský orloj, když to mělo být navždy! 🤣

Ale vážně, došla mi slova a jen koukám. Vlastně to není tak velké překvapení, měl jsi je v hledáčku od samého začátku a jen jsi potřeboval ujistit, že pro tebe lepší volba není. Skutečně ti sedí parádně a jsou to krásné a nadčasové hodinky. Gratuluji.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@tombas ďakujem, trafil si to presne. Proste tie hodinky ma oslovili a pre nejaký pokoj na duši som Vás tu poprosil o názory, či som na niečo nezabudol, alebo o niektorých hodinkách nevedel, aby ma to potom nehnevalo, že mal som kúpiť iné.

P.S. ... na ten orloj si musím počkať, aj keď je pravda, že najviac mu to sluší tam, kde je 🙂

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@relativ Jaeger sú super, pozeral som na ne, no o VC rozhodli asi ich rovné nožičky, niečo sa mi na tom páčilo. No keby nešlo o peniaze, tak z toho, čo sa tu spomenulo, aby som si kúpil aspoň 5 kúskov 😄 Dlho som váhal aj nad Ulysskami, tú firmu mám rád, no vždy sa našlo niečo pre a niečo proti ... a keďže bolo treba vybrať jedny, padlo rozhodnutie pre VC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Potkan napsal:

Dobres vybral. Maji i pruhled na strojek?

Nie, tieto dvojručičkové sú s manuálnym náťahom a spodok je "pliešok". Verzia so sekundovkou a dátumom je automat a tie myslím už majú sklíčko. No aj keď rád by som videl, čo za mašinku tam maká pri ich tenkosti by som sa toho sklíčka bál. Obr. z netu ...

https://www.beverlyhillswatch.com/media/catalog/product/cache/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/v/a/vacheron-constantin-patrimony-grand-taille-40mm-platinum-slate-grey-dial-81180000p-9539-pzedxu-01.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, shewcza napsal:

Gratulace! S těmito hodinkami nemůžeš šlápnout vedle. Ať slouží a užívej si jich plnými doušky. Velká paráda!

Ďakujem, ty si evidentne vedel na prvý pohľad, aká je odpoveď na dané zadanie 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, dr.sphinx napsal:

Gratuluju, že to máš za sebou, prožívám v současnosti muka podobného druhu (i když je mého srdce šampón jiná značka).

40mm?

Hodinky áno, 40mm 😄

Výber oblekoviek mám za sebou, snáď sa pošťastí si ešte niekedy spraviť znovu radosť nejakými časostrojkami. Nemám vyložene obľúbenú značku (okrem UN 😄 ), no preferujem skôr výrobcov, ktorí fungujú v menších množstvách.  Nemyslím, že by ma toto vyberanie a následné čakanie na doručenie niekedy prešlo 🙂 Dúfam, že aj tvoje muka čoskoro skončí a užiješ si to rozbalovanie a následnú radosť z nosenia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...