Přejít na obsah

rc auta


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 65
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsíci...
před 16 hodinami, Bembeg napsal:

Pánové  děkuji za předešlé rady, nakonec to vyhrál Rustler 2WD. Jen vcelku mizej ty zadní pneumatiky 😢  Jinak zatím spokojenost. 

 

IMG_20210921_134255.jpg

Tak gratulace 😄 A s těma gumama - podívej se, kde jezdíš nejvíc a podle toho si vyber odpovídající - asfalt, hlína 1-2-3, písek, sníh,...... A nemysli si, že jsi odsouzený na drahé gumy od traxxasu. Pokud by jsi nechtěl investovat do redukce, pak je pro Tebe limitující pouze 12 mm unašeč a kol jsou všude spousty. A nezapomeň, že se daj koupit jen gumy s vložkama a na disk si to přilepit. Pokud jsi někde okolo Prahy, mám jeden komplet ( 2x zadní, 2 x přední, vše origo na discích  ) v šupleti volný.

Upraveno uživatelem Irwinek
přidání textu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...
  • po měsících...

Chci malýmu koupit auto na ovládání a ideálně nějaký offroad, tj. crawler či expediční RC. Je toho plný internet, kdy nechci kupovat něco za pár stovek co vydrží nabitý 10 minut a 4 hodiny to pak stráví na nabíječce, případně to po týdnu nefunguje. Takže jsem se postupně s cenou a požadavky dostal např. na Traxxas TRX-4M LR Defender v menším měřítku 1/18. Je to dle popisku všechno hrozně super, v podstatě jen zmenšená verze té velké varianty. 
Má někdo zkušenost s tím Defenderem nebo jiným offroadem od Traxxasu? Je tam v kvalitě/výdrži opravdu takový rozdíl? Případně něco doporučte.

https://www.rcprofi.cz/traxxas-trx-4m-land-rover-defender-1-18-rtr-modry?_gl=1*1k4o1xl*_up*MQ..&gclid=EAIaIQobChMI1O6ajpzV-gIVWofVCh3iEwtyEAQYByABEgLhRPD_BwE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za me muzu Traxxas jedine doporucit. Uz mam asi 4 roky Slash 1/16 a zatim bez JEDINE opravy. To auto proste funguje a jezdi. V okoli maji kamaradi dalsi asi 3 Slashe a vsichni jsou naramne spokojeni.

Pred nim jsem udelal klasickou zacatecnickou chybu a koupil si relativne levne RC, HiMoto Truggy asi za 2.5tKc s tim ze to taky bude urcite dobre. Nebylo. Neustale se neco sralo, menil jsem postupne snad vse - regulator, motor, ruzna ozubena kolecka a diferaky, cenove jsem se teda dostal na cenu Slashe a mel jsem porad smejd :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, M@C napsal:

Za me muzu Traxxas jedine doporucit. Uz mam asi 4 roky Slash 1/16 a zatim bez JEDINE opravy. To auto proste funguje a jezdi. V okoli maji kamaradi dalsi asi 3 Slashe a vsichni jsou naramne spokojeni.

Pred nim jsem udelal klasickou zacatecnickou chybu a koupil si relativne levne RC, HiMoto Truggy asi za 2.5tKc s tim ze to taky bude urcite dobre. Nebylo. Neustale se neco sralo, menil jsem postupne snad vse - regulator, motor, ruzna ozubena kolecka a diferaky, cenove jsem se teda dostal na cenu Slashe a mel jsem porad smejd :D 

Ten Slash vypadá skvěle. Díky za zkušenost 😀 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

RC4WD Bully 2. Už sa síce nevyrába, ale posledné kusy sa ešte v EU dajú zohnať. Kit bez elektroniky napríklad tu, RTR tu, aj zopár náhradných dielov, kým už nebudú... Kit je pre skúsenejších lepší nápad, lebo tá elektronika je fakt nahouby. No v čase, keď som to kupoval, bol rozdiel 40 €, tak som zobral RTR s tým, že si to oťukám a elektroniku po pár mesiacoch komplet vymením.

Je to fakt slušné auto. Stačí jedna skala trebárs v Chorvátsku na pláži a decká sa s tým vyhrajú hodiny. Ten moj testovací šuter v záhrade, čo má tak 1,5 metra na výšku, to vyšlo až na ten čierny obsidián navrchu na prvý pokus bez jediného zaváhania, po pár sekundách. Žiadne iné to nevyšlo, až na ten malý Temper, ale to trvalo desiatky minút hľadania línie a obsidián tiež nezvládol.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ešte zohnať dobové nápisy a emblémy, dopájkovať predné osvetlenie (po zadných sa mi pokazila pájkovačka), a hotofson. Nenašiel som hnedý sprej, tak som sedadlá strekol zlatou. Veď tak sa to v sedemdesiatych rokoch robilo, nie? :D Skvelý kit, radosť stavať.

20230619_162920.jpg

20230619_162844.thumb.jpg.edc3313757f38781314b68cce1092b86.jpg

20230619_162732.thumb.jpg.aea3f67f68078d8a75057ea7b24bc455.jpg

20230619_161916.thumb.jpg.51ff0128541a1410bc2dea25a58addbb.jpg

20230619_165410.thumb.jpg.9afff0bba6cdc41006c1f0baae1c7e20.jpg

Upraveno uživatelem wawrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 15. 6. 2023 v 10:38, wawrik napsal:

RC4WD Bully 2. Už sa síce nevyrába, ale posledné kusy sa ešte v EU dajú zohnať. Kit bez elektroniky napríklad tu, RTR tu, aj zopár náhradných dielov, kým už nebudú... Kit je pre skúsenejších lepší nápad, lebo tá elektronika je fakt nahouby. No v čase, keď som to kupoval, bol rozdiel 40 €, tak som zobral RTR s tým, že si to oťukám a elektroniku po pár mesiacoch komplet vymením.

Je to fakt slušné auto. Stačí jedna skala trebárs v Chorvátsku na pláži a decká sa s tým vyhrajú hodiny. Ten moj testovací šuter v záhrade, čo má tak 1,5 metra na výšku, to vyšlo až na ten čierny obsidián navrchu na prvý pokus bez jediného zaváhania, po pár sekundách. Žiadne iné to nevyšlo, až na ten malý Temper, ale to trvalo desiatky minút hľadania línie a obsidián tiež nezvládol.

Ahoj, to je fakt paráda - nevím jestli něco podobného nepotřebuju 😆 Prosím Tě měl by jsi tip na konkrétní model který by nestál nesmysl ale zároveň aby se s ním dalo alespoň něco vyjet? Nějaký rozumný poměr cena/výkon. Nebo se za pár tisíc nedá nic alespoň trošičku rozumného sehnat a jsou to vyhozené peníze?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, wawrik napsal:

Ešte zohnať dobové nápisy a emblémy, dopájkovať predné osvetlenie (po zadných sa mi pokazila pájkovačka), a hotofson. Nenašiel som hnedý sprej, tak som sedadlá strekol zlatou. Veď tak sa to v sedemdesiatych rokoch robilo, nie? :D Skvelý kit, radosť stavať.

20230619_162920.jpg

20230619_162844.thumb.jpg.edc3313757f38781314b68cce1092b86.jpg

20230619_162732.thumb.jpg.aea3f67f68078d8a75057ea7b24bc455.jpg

20230619_161916.thumb.jpg.51ff0128541a1410bc2dea25a58addbb.jpg

20230619_165410.thumb.jpg.9afff0bba6cdc41006c1f0baae1c7e20.jpg

Moc hezký, dej pak zase fotky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Muffik To potrvá, na Islande žiadne RC shopy nemáme :D

 

před 14 minutami, Oliver333 napsal:

Prosím Tě měl by jsi tip na konkrétní model který by nestál nesmysl ale zároveň aby se s ním dalo alespoň něco vyjet? Nějaký rozumný poměr cena/výkon.

Tak ten rozumný pomer má každý inak. Ak ti ide o crawling, mne práve ten Bully 2 pripadá ako veľmi rozumný kompromis. Je takmer tak schopný, ako superclass crawlery, pritom stojí zlomok a máš ho pokope, nemusíš riešiť súčiastky, kompatibilitu a tráviť hodiny v dielni.

Myslím, že nikto iný komplet MOA crawlery nerobí, len Dlux, čo je chalanisko, ktorý úplne nevie, kam s desatinnou čiarkou :D Jeho superclass crawler stojí tisíce dolárov, aj keď teda treba povedať, že čo dokážu jeho autá, nad tým rozum zastáva - pretraverzujú previsy po hrane na jednom prednom kolese a podobne. Precízne postavené a odladené celky. Nedávno tuším celý biznis predal nejakej podobne postihnutej partii.

Pre mňa osobne je grál práve superclass Dlux, roky čakám, či sa mi nepodarí nejaký jazdený kúpiť za normálne peniaze. Sprevádzal som tu na Islande partiu s jedným Fínom, ktorý triedu superclass pravidelne vyhráva, u neho som Dlux videl a začal nutne potrebovať :D

Z takých dostupnejších jednomotorových je veľmi schopná Axial Capra, dá sa odladiť, ale tiež to stojí peniaze a hodiny v dielni. A celkovo cenou preskočíš aj Bully, pritom schopnosťami ani náhodou. Veľmi podarený bol ECX Temper, ten stál tuším okolo 150 €, ale nedal sa nijako ladiť, žiadny DIG, závažia, nič... No za tie peniaze vydržal nezmysel.

Časy crawlerov, ktoré prekvapovali schopnosťami, že vyšli aj veci, ktoré by človeku vôbec nenapadli, skončili tak pred piatimi rokmi. Teraz frčia skôr scale crawlery, tie echt šplhače si treba stavať za nie málo peňazí. Bully bol taká posledná lastovička.

20230619_191938.thumb.jpg.44f9bc183604318cb89454445b2507e2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Medzi RC vecami som si našiel peknú kravinu - váhu na RC autá :D Netušil som, že niečo také vôbec existuje, nieto že ju mám, musel to byť nejaký „darček“ k objednávke alebo mi to poslali omylom...

20230627_133956.thumb.jpg.cdc4c0b5ceaa35a23e273cc2fed6fc41.jpg

Síce neviem, čo by som si mal s tými číslami počať, no celkom ma zaujalo, že sa nesčítavajú váhy kolies na jednej strane, ale krížom - FL+RR a FR+RL. Načo je to dobré?

6.jpg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...