Přejít na obsah

Tudor Pelagos


Návštěvník Petr Jehla

Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, Petr Jehla napsal:

Dekuji výběrem jsem trávil dlouhé večery

No vždyť ten zdlouhavý výběr k tomu taky patří. Je to jako stavět Lego: je to zdlouhavé, jde to pomalu, těšíš se až to budeš mít hotové, a když to pak příjde, tak Tě mrzí, že už to máš za sebou 😄

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ahojte,chcel by som sa pochváliť novými hodinkami....Po dlhom rozhodovaní a množstvo dotazov na členov tohoto fóra,padla volba na tieto krásne Pelagosy.Ešte raz ďakujem chronomagu a jeho členom za pomoc pri výbere...Mám z nich naozaj radosť.

20210228_160258.jpg

20210228_160543.jpg

20210228_160838.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem si Tudor a jeho Pelagosy zařadil do škatulky "ti co neumí srovnat indexy na lunetě" a beru to spíš jako zábavnou neschopnost jednoho z top brandů, než abych se tím užíral. Jo, kdyby by bylo na jednom mým modelu a ostatní jsem viděl, že jsou bez chyby, pak bych to asi řešil. Ale takhle? Prostě to tak neumětelové mají :) Když jsem se v rozhodujícím momentu zamyslel, jak vnímám jinak krásu hodinek, tak to opravdu není přes jednotlivý indexy a jejich srovnání. Ale chápu, že pro někoho to může bejt nou-gou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tak nakoniec som sa rozhodol teda reklamovať lunetu, ktorá nelícovala s indexami. Najprv som to nechcel riešiť, ale po upozornení tu na fóre, som si to rozmyslel, že prečo vlastne nie, keď sú v záruke. Hodinky boli vo Švajčiarsku, bola vymenená luneta + tlaková skúška....Malo by to byť lepšie

tudor new.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, belo696 napsal:

Tak nakoniec som sa rozhodol teda reklamovať lunetu, ktorá nelícovala s indexami. Najprv som to nechcel riešiť, ale po upozornení tu na fóre, som si to rozmyslel, že prečo vlastne nie, keď sú v záruke. Hodinky boli vo Švajčiarsku, bola vymenená luneta + tlaková skúška....Malo by to byť lepšie

 

Jak dlouho jim to trvalo? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...