Přejít na obsah

Grand Seiko - ktore?


Doporučené příspěvky

Ta breza je fajn, vsimol som si ich bezprostredne po tom, ako vysla informacia na stranke.

Myslim, ze uz som to pisal, ta ryha rozdelujuca hodinovu rucicku mi v zasade nevadi. Co neprekusnem je, velky nepomer v zakonceni ruciciek. Ta hodinova mi pride prilis zrezana oproti relativne ostrej minutovej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vybíral podobně, vyhrály ty SBGA201 a rozhodně nelituju.. na Snowflake jsem nedal tu lehkost titanu. u 373 mi tolik nejede pouzdro.. lákala mě sice modrá vteřinovka, ale u těch 201 champagne mě zas baví ta "jednoduchost", ostrost, žádný barvičky, prostě krásný, čistý, hodinky. A sedne jim nato:)

 

 

DB8988D5-E2B8-4C4D-B382-91918DFD35AC.jpeg

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dakujem vsetkym za pomoc pri vybere, Petrovi osobitne za jeho fotky, ktore vyrazne pomohli.

Obavy som mal z citatelnosti, ale tie sa ukazali ako vcelku neopodstatnene. Tak ako prisli som ich rovno nasadil, nebola potrebna ziadna uprava tahu. Podobne ako som si este nedavno nevedel predstavit situaciu, zeby som mal hodinky s champaigne cifrom, takisto by som este pred 2-3 rokmi neveril, ze rozmer 41mm je super a nositelny aj na hrubsom zapästi. 
Snowflejky boli tazkym superom...a nikdy nevrav nikdy...ale som velmi rad aj kvoli vahe. 148g je prijemnych a spolu s uvedenym rozmerom su prudko nositelne a pohodlne. Naviac som velmi spokojny, ze som isiel do tohoto tvaru puzdra. Super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...