Přejít na obsah

Koupě hodinek Omega


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 47
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Já nevím, nikdy jsem je nehledal. Jen jsem chtěl poukázat na to, že to jsou prumerem 36mm hodinky a na baterku. Nedavno tu šly za jen o malo vic SMPc. Jaky mas obvod zapesti? Proc ne plnotucne? Ja mam rad male hodinky, ale na potapkach mi 36 prijde fakt malo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty Omegy maji vybledlou lunetu a vybledlou vterinovku. Dle indexu soudim, ze to muzou byt jeste tritiovky, takze ted uz svitit nebudou. 45k rozhodne neni malo a 36mm verze ac je pohodlna, tak je podle me hur prodejna. Navic na tehle verzi SMP dle me je strasne videt, jak uz jsou to stare hodinky.

Ty tagy, to je uplne jiny zak z jine tridy. Ted nehodnotim jestli lepsi nebo horsi, ale je to, jak kdybys srovnaval Jaguara XJR z roku 1995 oproti Passatu 2020.

Ja osobne bych si nevybral ani jedny a svych pracne vydelanych 45k utratil jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, AndyAaron napsal:

Ty Omegy maji vybledlou lunetu a vybledlou vterinovku. Dle indexu soudim, ze to muzou byt jeste tritiovky, takze ted uz svitit nebudou. 45k rozhodne neni malo a 36mm verze ac je pohodlna, tak je podle me hur prodejna. Navic na tehle verzi SMP dle me je strasne videt, jak uz jsou to stare hodinky.

Ty tagy, to je uplne jiny zak z jine tridy. Ted nehodnotim jestli lepsi nebo horsi, ale je to, jak kdybys srovnaval Jaguara XJR z roku 1995 oproti Passatu 2020.

Ja osobne bych si nevybral ani jedny a svych pracne vydelanych 45k utratil jinak.

krasne napsano!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Kid_A napsal:

napis kolegovi snejkovi. Ty gmtcka za pade neco, co tu nabiizi, jsou rozhodne lepsi kauf nez ty maly smpcka

 

Plný souhlas.

Za ty GMT bych se ti zřejmě zaručil neb ty zmiňované servisy jsem na nich platil já.....  Z Německa jsem je taky dovezl já a prachy na nich pak při následném prodeji taky provařil já 😪.   Polaď trochu se snakem cenu a není co řešit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kolego @johnypupil že jdu takhle kolem :)  a kluci psali o mně, gmt a o 36mm bondovkach...plusy/minusy starych plechovek/novych keramik jsou ve vlakne: Omegy nový/starý...keramika/plech - Omega - Chronomag fórum ale to asi neni tak dulezity (vzhledem k budgetu 50k) - spis jen pro porovnani materialu a vubec...

k porovnani gmt a 36mm quartz nevim no...asi je potreba si zmerit ruku,rozhodnout si velikost a v prvni rade si ujasnit jestli ty hodinky budu vic nosit (vzal bych automaty) nebo budou vic lezet v supleti a vezmu je obcas (tam quartz vyhrava ze jo)...a kdybych se rozhodl pro quartzky - rozhodne bych vzal ty co sem davam na fotce - aplikovany indexy,logo,lumi...

jestli chces ty gmt - klidne mi pisni,ja je prodavam a jak zminil kolega @M-72 jsou to jeho bejvalky...ja je nenosim :(

takže asi tak k těm z bazošu,ale to neznamená,že by byly nějaký špatný - já je neměl v ruce...můžeš se domluvit s hodinářem v Ostravě a ověřit je tam,když si pro ně pojedeš... :)

IMG_20201028_153652.jpg

IMG_20201216_131942.jpg

Upraveno uživatelem snake
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...