Přejít na obsah

Koupě hodinek Omega


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 47
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 31 minutami, johnypupil napsal:

Takze od neho koupit za 30000 kc a nechat za 10 000 +- opravit? 

Ja Ti jako nevím...ale kdybys něco prodával za 45 a někdo Ti napsal-stoji to za prd-dam Ti za to 30...prodas mu to??? 

Ve vší slušnosti-ja se jen ptám, protože mi uniká smysl jakým směrem se chceš dostat nebo kam vlastně... :)

když už tady plkám - v autorizovaném servisu to bude stát (luneta,rucky,...) asi víc než 10,ale to je jen můj odhad-nevim jestli ještě prodávaj jen vložku lunety nebo už jen celou...

Upraveno uživatelem snake
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, johnypupil napsal:

Takze od neho koupit za 30000 kc a nechat za 10 000 +- opravit? 

 

To už je asi otázka pro tebe samotného.....

Zde veškeré rady jaksi vyzněly naprázdno. 

 

před 16 minutami, Karussell napsal:

Koukám, že jsou v D kupovaný v ZeitAuktion. Jeden téměř mlčící člen - kámoš, tam pár let zpět kupoval Carrery chrono a měly oleštěný SN na dýnku... Tak jen pozor na detaily, často asi skupujou hodinky v různých stavech a pak leští a leští....

Jedou ve velkým, tak to víš, že občas něco přeleštěj 😉

Mám od nich již dvoje hodinky. Žádnej problém, byl jsem i přímo u nich osobně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, johnypupil napsal:

Priznam se, ze jsem netusil ze se mohu vydat nekolika smery v hodinkach 🙂 Moje prani bylo nejake vetsi omega hodinky na kazdodeni noseni za ktere jsem chtel utrati neco kolem max. 50 000 Kč.

Možná jsem to špatně napsal - prostě jsem jen nepochopil Tvoji myšlenku ...

Tvé přání je celkem lehce splnitelné si myslím...poslechni co Ti psali kluci viz komentáře z první strany...pokud chceš větší-36mm je málo...takze musíš jít do 41mm a tam si případně vyber barvu cifru (modrá/černá) a nakupuj :)

takže podle Tvého přání moje rada zní-tyhle 36mm quartzky neber ;) :)

pěknej víkend všem-ja už se tady vykecal myslím dost :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V inzerci se teď válí dvoje omega aquaterra, je to nad tvůj budget, nejsou tak velké (41,5, na ruce působí mohutněji), ale za mě to jsou zajímavé nabídky. Zkus na to mrknout.

Navíc u těchto dvou kousků máš jistotu, že s tím nebudeš muset běžet k hodináři k ověření pravosti / opravě.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za me opet ne. Stara reference, kratsi rucky, indexy nejsou plasticke. Navic chrona jsou tezsi, tlustsi a teoreticky narocnejsi na servis. Pokud bys uz navysil budget na 70k, tak jsi opet dostal dobre tipy na Aqua Terra. Zkus se mrknout na zdejsi inzerci, pripadne si dat poptavku. Nebo ty Snakovy GMT za 55k se ti nezdaj?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, snake napsal:

kolego @johnypupil že jdu takhle kolem :)  a kluci psali o mně, gmt a o 36mm bondovkach...plusy/minusy starych plechovek/novych keramik jsou ve vlakne: Omegy nový/starý...keramika/plech - Omega - Chronomag fórum ale to asi neni tak dulezity (vzhledem k budgetu 50k) - spis jen pro porovnani materialu a vubec...

k porovnani gmt a 36mm quartz nevim no...asi je potreba si zmerit ruku,rozhodnout si velikost a v prvni rade si ujasnit jestli ty hodinky budu vic nosit (vzal bych automaty) nebo budou vic lezet v supleti a vezmu je obcas (tam quartz vyhrava ze jo)...a kdybych se rozhodl pro quartzky - rozhodne bych vzal ty co sem davam na fotce - aplikovany indexy,logo,lumi...

jestli chces ty gmt - klidne mi pisni,ja je prodavam a jak zminil kolega @M-72 jsou to jeho bejvalky...ja je nenosim :(

takže asi tak k těm z bazošu,ale to neznamená,že by byly nějaký špatný - já je neměl v ruce...můžeš se domluvit s hodinářem v Ostravě a ověřit je tam,když si pro ně pojedeš... :)

IMG_20201028_153652.jpg

IMG_20201216_131942.jpg

Moc diky. Promyslim, ty modre neprodavate? :-)) Byla to moje preference.. kazdopadne promyslim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

modrý jsem už pustil...ty gmt mám v nabídce tady:

Omega seamaster GMT 253450 - Prodám - Chronomag fórum

ty gmt jsou to moc fajn hodinky a nebýt vlastně furt "na cestě za něčím jiným/lepším" tak jsou to výborný hodinky na každodenní lítačku k jakékoliv příležitosti...

Každopádně bych rád poděkoval klukům,co doporučovali zrovna moje hodinky v nabídce - díky :)

IMG_20210116_192620.jpg

Upraveno uživatelem snake
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, shewcza napsal:

Hele a musí to být potápky od Omegy? Za 70K už je okruh celkem široký.

V zasade ne, jen je to takovy sen a porad bych se chtel drzet max 50k. Proto premyslim i nad temito: 

https://www.hodinky-beny.cz/tag-heuer-formula-1-caz1014-ba0842--1000496.html#2000017180007
 

 

co si mYslite o znacce tag heuer? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když tagy, koukal bych spíš na aquaracer nebo ještě jeden tip a to Oris Aquis a ještě  ušetříš. Jestli chrono nebudeš vyuzivat, coz je velmi pravdepodobne v dnesni dobe, tak bych si tim nekomplikoval zivot. Na druhou stranu Ti rozumím, taky jsem ze začátku preferoval komplikovanejsi hodinky.post-21215-0-90404300-1561490642_thumb.jpeg20210130_093658-01.thumb.jpeg.96377ebdadf9ecf8ce60ce23978e0b0a.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, shewcza napsal:

Když tagy, koukal bych spíš na aquaracer nebo ještě jeden tip a to Oris Aquis a ještě  ušetříš. Jestli chrono nebudeš vyuzivat, coz je velmi pravdepodobne v dnesni dobe, tak bych si tim nekomplikoval zivot. Na druhou stranu Ti rozumím, taky jsem ze začátku preferoval komplikovanejsi hodinky.post-21215-0-90404300-1561490642_thumb.jpeg20210130_093658-01.thumb.jpeg.96377ebdadf9ecf8ce60ce23978e0b0a.jpeg

A znacka tag heuer obecne myslis srovnatelna kvalita s omega?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...