Přejít na obsah

Tiche nastenne hodiny


tmoris

Doporučené příspěvky

Kluk by chtel tiche hodiny na zed, klasicke sekundove skakani rucicky ho rusi (nedivim se mu). Mame v obyvaku paradni Mondaine do zasuvky, ale k nemu bych potreboval neco na baterky a vyrazne levnejsiho. Zaroven aby to na tech baterkach par mesicu aspon vydrzelo.. (coz obvykle plynuly chod, ktery byva u tichych hodin, hodne likviduje baterky)

 

Diky predem za tipy..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na IKEA jsem taky hleděl. Za pár kaček a některé (asi tak jedny) mi přišly docela hezké.

Na podzim jsem měl doma pána, ladiče, aby dceři naladil pianino, už to nebylo k poslouchání.
Tehd jsem musel všechny tikací hodiny odnést z místnosti, a i z vedlejší místnosti, aby ho to nerušilo. 
Práci odvedl na jedničku, akorát když jsem to rozvěšoval nazpátek, docela jsem váhal, jestli to má cenu, nejsou ani značkové ani památeční.

Ale co, když jsem doma někdy sám, tak mě to rachtání dělá docela dobře. Přes den.
Do ložnice ovšem může tikající strojek jedině na ruce.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celkem hezké, ale stýskalo by se mi po čtverce a osmičce.

Jinak Auriol mne osobně neuráží, na ruku asi ne ale na zeď bych je klidně hodil (když už jsem na tu samou zeď házel maltu...)

Upraveno uživatelem Datel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

https://www.hodinarstvi.cz/produkty/hodiny/kovove-hodiny/nastenne-dcf-hodiny-tfa-60-3523-02-s-tichym-chodem.html

Kupoval jsem tátovi tyhle a nenašel jsem chybu. Snad jen to logo rádia mít nemusely. Mezi 22-6 hod. zastavují vteřinovku, aby šetřily baterii. Jsou absolutně neslyšné. Dají se sehnat i jinde, tohle byl první odkaz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, j.e.n.i.k.82 napsal:

https://www.hodinarstvi.cz/produkty/hodiny/kovove-hodiny/nastenne-dcf-hodiny-tfa-60-3523-02-s-tichym-chodem.html

Kupoval jsem tátovi tyhle a nenašel jsem chybu. Snad jen to logo rádia mít nemusely. Mezi 22-6 hod. zastavují vteřinovku, aby šetřily baterii. Jsou absolutně neslyšné. Dají se sehnat i jinde, tohle byl první odkaz.

Dík za tip, tak to bych měl asi vítěze, Alzák ho prodává taky a mám ho za rohem... A svátek za čtrnáct dnů ;o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 36 minutami, Datel napsal:

Dík za tip, tak to bych měl asi vítěze, Alzák ho prodává taky a mám ho za rohem... A svátek za čtrnáct dnů ;o)

i když - Seiko hodiny QXA746K | Hodinky Koscom - více než 9000 hodinek skladem (hodinky-koscom.cz)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...