Jump to content

Recommended Posts

Omega jede, maká a dávkuje upgrade poctivě. Tu stroj, tam liquid metal, tady keramický cifr, jinde naiad lock, támhle regulace ve sponě... A teď rychlovýměna náramku a gumy. A to za roky, co se daj spočítat pomalu na prstech jedný ruky.

Vezměte si jen ty bondovky, kam se od coaxu posunuly.

Takhle se nastupuje na lídra vyšší střední třídy, ne waiting listy a šedým trhem.

Omegu jsem bral jako takovou bezpohlavní, jako Popelku k těm tradičním značkám vyšší EDC ligy, ale beru zpět a smekám klobouk.

Nebude trvat dlouho a mozna zmena barvicek u Rolad na ten vyvoj u ostatnich znacek nebude stacit... Kdyz si vezmu moje stary bondovky a ty dnesni.. Uff.. To je obrovsky rozdil. Omega proste umi a stale jde dopredu, inovuje, vymysli, to se vsechno pocita 👍🏽 

Fantazie! Jen trochu škoda těch "ukousnutých indexů 2 a 4. Raději bych tam neměl ten nápis a indexy v celku, ale to jsou malý věci. Klobouček!

Krásná práce! Už samotné hodinky se mi líbí, ale to rychloupínání tahu (gumy) je výborné a vypadá to i hezky. Nejsem zrovna typ, který by tahy, gumy a řemeny nějak točil, ale pro mnohé z vás to bude výhra 😉. A souhlasím, Omega je v posledních letech velmi inovativní a její kousky mají šmrnc i kvalitu (zpracování, materiály, kalibry, barvy) - vyšší ceny si může v klidu dovolit a hlavně obhájit.  

Páči sa mi o ako vsetkym, len rozmýšľam že keď sa to pokazí to bude tiež pekná zábava, aj keď asi za krátky čas to opravy kdekto.

Jako, že nejde vůbec pustit chrono, nebo si zastavím sčítač a potom to zablokuju?

Mě to moc do hlavy nejde...a moc se mi tam to tlačítko nelíbí.