Přejít na obsah

Longines Spirit 40mm


Doporučené příspěvky

Ahojte,

nějak mi to prosím rozmluvte! Jako že mě znáte, že to koupím a nebudu nosit, taky proč bych to nosil atd... 
Klidně napište že jsou hnusný, nebo tak, ale nějak mi je vymluvte!

děkuji uctivě!

Lovec

PS: jsem střízlivý,  o to hůř, vykalenej bych je už měl objednaný :) 

C3CAB17D-41E1-4ECA-81F8-DD02EC3BFCC4.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Keď už to potrebuješ fakt počuť ... resp. čítať.

40mm ti bude určite málo

dátumovka vyzerá, ako keby bola z iných hodiniek

zafarbenie sekundovky so znakom Renaultu pôsobí ako polomáčaná sušienka

....

Ale inak pekné hodinky, kľudne by som do nich šiel 😄 a detail tej "pičky" na sekundovke pekne korešponduje s "pičkami" pri číselných indexoch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od Longinu je to po dlouhý době kousek, kterej mě jakžtakž oslovil, i naživo vypadaj vlastně docela dobře. Ale vždyť sis sám odpověděl, že je nebudeš nosit, tak to přeci nemá smysl. Já toho mám taky jak na****no a fakt z radostí nosim vlastně jen troje- na to si vždycky stačí vzpomenout, když mě něco podobnýho chytne a je zase klid;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před nějakou dobou jsem si měl možnost vyzkoušet černou variantu, 40mm a na tahu.
Kvůli tvarování napojení tahu, působí o něco větším dojmem. Jsou neskutečně lehký. Ale ne tak, že by působily levně. Prostě takový ultrapohodlný kousek.
Tyhle bílý se mi nejvíc líbí na tom jejich koženým natu :)  

Jsem zvědavý, jestli si je nakonec pořídíš :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ho neznáš... ;) stárnu a zpomaluji. Ještě to neproběhlo, na stole byla/je/bude? varianta obyč, nebo Prestige s řemenama navíc... nebo se na to vykáknu a koupím si nový Zenith dajtony a bude to vyřešeno, na ruku cosi mám, kvaltovat nemusím.

Všem co splnili zadání mi je rozmluvit díky! 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

×
×
  • Vytvořit...