Přejít na obsah

Rolex Daytona 116505 black vs choco dial


tedwine

Rolex Daytona 116505  

44 hlasů

  1. 1. Black alebo choco dial?

    • Black
      19
    • Choco
      25

Tato anketa je uzavřena novému hlasování

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .
  • Anketa uzavřena 25.2.2021 v 22:59

Doporučené příspěvky

před 28 minutami, JoyStick napsal:

Martas nespekuluj furt, vobjednej hnedy a fertig. Podekujes mi potom.

Čoko mi príde zaujimavejsie, len sa stale neviem stotoznit s hnedou farbou. Nemam ju nijak v oblube.  Mozno v kombinacii s rosegoldom to ale prave vypali!  Rozhodne mi pride ten dial more special ako black. V butiku mi tiez radili objednat choco. Aj zaujem je on vecsi.   Ich vezmes potom odomna za retail ked to bude napikaču. 😆

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, JoyStick napsal:

Ty si na ne vyjednej aspon 20% a ja Ti pak dam 80% z tvoji ceny. Ferovej deal. :D
Ne vazne, vobjednej cokoladu, rovnou si vobjednej gumu a darek na vanoce mi staci Black cask Macalan.

Nie som v pozicii "20% zlava v butiku na Daytonu" 🤣🤣 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, JoyStick napsal:

Ty si na ne vyjednej aspon 20% a ja Ti pak dam 80% z tvoji ceny. Ferovej deal. :D
Ne vazne, vobjednej cokoladu, rovnou si vobjednej gumu a darek na vanoce mi staci Black cask Macalan.

S gumou nie som ziadny kamarat. Obecne 😄.  To skor by som objednal spare lunetu. Ked sa dojebe, vyzeraju cele hodinky strasne. Aj ked nie az natolko ako s prelestenou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, JoyStick napsal:

Na FG? Na to je v pozici kazdej lojza, Ty s tim co mas v krabici rozhodne ano. Je treba si nenechat srat na hlavu :)

Mi chces povedat ze u vas v poho? (Bavime sa o Daytone vyhradne). Dnes mi povedali ze cena je fix (vieden). Obvolam este nieco, ale po telefone asi toho moc nezriesim. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...