Přejít na obsah

Omega servis


Popovic

Doporučené příspěvky

Chlap kterému se " normálně potí ruce" a myslí si,že řemen vydrží celý rok celodenního nošení , by se nad sebou měl zamyslet....... Na to jsou ty náramky /tahy/ a i ty je třeba občas vydrbat kartáčkem, jinak špiní...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • Odpovědi 49
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ať nezakládal nove tema a tady to snad vadit nebude. 
Planuju koupit Bondovky z 2021, ale nemají orazenou záruční kartu. 
Klucina pise, ze jsou zaregistrované u Omegy a ze mi k nim dá fakturu. Záruku pise, ze je to 2026. 
Bude to stacit pak na případně záruční servis u nás?

Diky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, Marfael napsal:

Ať nezakládal nove tema a tady to snad vadit nebude. 
Planuju koupit Bondovky z 2021, ale nemají orazenou záruční kartu. 
Klucina pise, ze jsou zaregistrované u Omegy a ze mi k nim dá fakturu. Záruku pise, ze je to 2026. 
Bude to stacit pak na případně záruční servis u nás?

Diky 

Pokud k nim má fakturu od českého AD, tak bych se snažil domluvit s ním schůzku přímo u toho dealera - podle SN by měli být schopni ověřit pravost a i potvrdit / vyvrátit, že jsou skutečně od nich a pokud je prodali, tak proč od nich není oražená karta? Přeci jen to nejsou hodinky za dvojku a padělky jsou bohužel čím dál kvalitnější :(

Jakákoli takováhle "drobnost" v podobě např. neoražené karty by měla být zdviženým prstem při případném nákupu.

Odpověz si sám: Kdyby jsi ty hodinky kupoval u AD v roce 2021 ty sám osobně, tak by ti nebylo divné, že jsi k nim dostal neoraženou kartu? :unsure: A kdyby jsi to zjistil až doma, tak bys to nijak neřešil?

Je to zvláštní, byl bych opartnej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Lookyn napsal:

Pokud k nim má fakturu od českého AD, tak bych se snažil domluvit s ním schůzku přímo u toho dealera - podle SN by měli být schopni ověřit pravost a i potvrdit / vyvrátit, že jsou skutečně od nich a pokud je prodali, tak proč od nich není oražená karta? Přeci jen to nejsou hodinky za dvojku a padělky jsou bohužel čím dál kvalitnější :(

Jakákoli takováhle "drobnost" v podobě např. neoražené karty by měla být zdviženým prstem při případném nákupu.

Odpověz si sám: Kdyby jsi ty hodinky kupoval u AD v roce 2021 ty sám osobně, tak by ti nebylo divné, že jsi k nim dostal neoraženou kartu? :unsure: A kdyby jsi to zjistil až doma, tak bys to nijak neřešil?

Je to zvláštní, byl bych opartnej.

Diky za odpověď, jsou z Francie a navíc od soukromého prodejce. Proto prave zjistuju co a jak, nikdy jsem tohle neřešil. Teoreticky bych si myslel, ze by faktura stačila třeba jako u telky, ale jak píšeš, nelibi se mi to. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Marfael napsal:

Diky za odpověď, jsou z Francie a navíc od soukromého prodejce. Proto prave zjistuju co a jak, nikdy jsem tohle neřešil. Teoreticky bych si myslel, ze by faktura stačila třeba jako u telky, ale jak píšeš, nelibi se mi to. 

Pokud nekecá a chce hrát fér, tak ať napíše, od jakýho dealera hodinky jsou a jeho vysvětlení, proč není karta oražená. Pak bych zkusil tomu AD napsat maila. Ref. a SN předpokládám od prodejce víš, tak když budou vstřícní, mohli by to dohledat v systému a napsat ti, co a jak. Případně by ti mohli být schopni k hodinkám něco říct i v ČR u Omegy - opět podle ref. a SN, ale myslím si, že to bude hodně záležet na ochotě lidí u AD / v servisu.

PS: Já takhle koupil hodinky s prázdnou kartou, ale s fakturou od slovenskýho dealera. Napsal jsem dealerovi maila, že jsem koupil od známého hodinky s fakturou, ale bez vyplněné karty. Chtěli ofotit fakturu a visačku od hodinek. Nejspíš to prohnali svým systémem, zjistili, že hodinky fakt prodali a bez problému mi poslali novou vyplněnou a oraženou kartu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, Lookyn napsal:

Pokud nekecá a chce hrát fér, tak ať napíše, od jakýho dealera hodinky jsou a jeho vysvětlení, proč není karta oražená. Pak bych zkusil tomu AD napsat maila. Ref. a SN předpokládám od prodejce víš, tak když budou vstřícní, mohli by to dohledat v systému a napsat ti, co a jak. Případně by ti mohli být schopni k hodinkám něco říct i v ČR u Omegy - opět podle ref. a SN, ale myslím si, že to bude hodně záležet na ochotě lidí u AD / v servisu.

PS: Já takhle koupil hodinky s prázdnou kartou, ale s fakturou od slovenskýho dealera. Napsal jsem dealerovi maila, že jsem koupil od známého hodinky s fakturou, ale bez vyplněné karty. Chtěli ofotit fakturu a visačku od hodinek. Nejspíš to prohnali svým systémem, zjistili, že hodinky fakt prodali a bez problému mi poslali novou vyplněnou a oraženou kartu :)

Sériové číslo samozřejmě zakryl:-), ale prodejce mi sdělil. Ale proč není orazena karta, to nevím:-). 
Zase za tak super cenu nejsou, aby se mi chtělo pátrat, ale diky za rady. 
Nicmene ze zvědavosti jsem mu par dotazu položil:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, Marfael napsal:

Sériové číslo samozřejmě zakryl:-), ale prodejce mi sdělil. Ale proč není orazena karta, to nevím:-). 
Zase za tak super cenu nejsou, aby se mi chtělo pátrat, ale diky za rady. 
Nicmene ze zvědavosti jsem mu par dotazu položil:-)

To, že se zakrývá SN na fotkách, dělá hodně lidí i tady ;) ale pokud chceš působit na konkrétního zájemce důvěryhodně, tak bych očekával sdělení SN. Pokud se tomu z jakéhokoliv důvodu brání, tak bych od toho dal ruce pryč... Navíc, když sám píšeš, že nejsou za tak super cenu, tak bych si počkal, až se objeví nějaké tady, případně si hodil poptávku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Marfael napsal:

Sériové číslo samozřejmě zakryl:-), ale prodejce mi sdělil. Ale proč není orazena karta, to nevím:-). 
Zase za tak super cenu nejsou, aby se mi chtělo pátrat, ale diky za rady. 
Nicmene ze zvědavosti jsem mu par dotazu položil:-)

Ako píše Lookyn, je to na 90% kuleha a treba dať ruky od toho preč. Tých hodinek je ako maku, tak na čo riskovať..

Upraveno uživatelem Campino
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...