Přejít na obsah

Neviem sa rozhodnúť, poradte


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 90
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak v kolekci chybí pilotky s ciferníkem typu B, to je pravda, ale ne každý si je oblíbí (já třeba ne ;o)
ten zástupce vpravo dole reprezentuje pilotní typ docela důstojně.
Ty Glycine by sbírku (i zápěstí i majitele) hezky oživily... Do užšího výběru se dostaly, furt mají šanci

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, Datel napsal:

Tak v kolekci chybí pilotky s ciferníkem typu B, to je pravda, ale ne každý si je oblíbí (já třeba ne ;o)
ten zástupce vpravo dole reprezentuje pilotní typ docela důstojně.
Ty Glycine by sbírku (i zápěstí i majitele) hezky oživily... Do užšího výběru se dostaly, furt mají šanci

 

ano modrá je moja oblúbená farba a keď je reč o pilotkách tak zvažoval som ešte aj Laco Aachen

laco-fliegeruhr-typ-b-aachen-blaue-stunde-39-NB-862103.png.5b4b8e60163e58446f9953eb7ab6c309.png

Upraveno uživatelem AKUC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není tam nic na gumě, takže jasný Glycine Combat Sub Bicolor. Přesně tyhle jsem měl a v hlavě mi utkvěly dvě věci. První jsou parádně profilovaný nožky, který v kombinací s nízkým pouzdrem dělají ty hodinky parádně nositelný. A druhá je, že ta fermentovaná vanilková guma krásně voní(fakt líp, než Durex)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, Karussell napsal:

Není tam nic na gumě, takže jasný Glycine Combat Sub Bicolor. Přesně tyhle jsem měl a v hlavě mi utkvěly dvě věci. První jsou parádně profilovaný nožky, který v kombinací s nízkým pouzdrem dělají ty hodinky parádně nositelný. A druhá je, že ta fermentovaná vanilková guma krásně voní(fakt líp, než Durex)...

vdaka za odpoved, máš pravdu sú to skvelé hodinky asi do nich pôjdem ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se přidávám ke kolegovi výše a to že v hodinkovnici nemáš nic na gumě to by chtělo určitě pořešit. No ale třeba přikoupit k těm SKX crafter blue gumu je taky možnost. Co se tedy týče výběru za mě citizenky ale ty pilkotky taky nejsou vůbec špatný  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...