Přejít na obsah

Casio G-Shock Frogman GWF-A1000BRT-1AER


Julda2

Doporučené příspěvky

Ahoj všem, jsem zde nový, ale velice mě zaujali hodinky Casio G-Shock Frogman GWF-A1000BRT-1AER Borneo Rainbow Toad viz foto, co na ně říkáte? Zde na foru jsem hledal, nenašel (pokud zde byla konverzace a jsem slepý, tak mi to prosím omluvte) nějaké zkušenosti? Názory? Uvažuji nad nákupem pro budoucí generaci (snad se nebudete smát), předem dík všem a jsem rád, že jsem se zde registroval (teď jsem dočetl vintage článek seika - paráda...) 🤠

250277.jpg

GWF-A1000BRT-1A.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě to nemůžete brát doslova, popíchnutí. Ale co na ně říkate? Cenovka cca 27tis, najdeme i na https://www.helveti.cz/casio-g-shock-frogman-gwf-a1000brt-1aer-borneo-rainbow-toad , mě to přijde ranec ve stylu cyberpunku, respektive, když je vidím, okamžitě si vybavím tu hru. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, ufonislav napsal:

Ty brdo, dobrej ranec za g-cka :) ale pokud se ti libi....pokud zmagoris jako my vsichni tady, stejne je za chvilku prodas :)

Mi Note 10 Pro By Tapatalk
 

Hele doslova jsem tu půl dne, mám home office a místo toho tady smrdím :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je presnej problem soucasnejch lokdaunu. Lidi si nemuzou normlane nicit mozkovy bunky nekde v hospode, bordelu, nebo na hristi, tak sedej doma na pytli s prachama a vymejslej, za jakou hovadinu utratit :)

That being said, nejsem sice vubec geckovej, ale tyhle jsou fakt husty. Jednoduse statement hodinky. Tak hnusny, az jsou hezky, teda mne se docela libjej, ale urcite bych si je nekoupil (protoze cena) a jestli muzu poradit nebo doporucit, tak zkus vydrzet na foru alespon par mesicu nez stisknes spoust. Nebudu ti radit co koupit a nekoupit, pripadne jeslti novy nebo jety, na to si prijdes sam, ale poradim ti trpelivost, protoze ta se ti BOHATE vrati :). 

Dneska na mne jinak vyskocila na facebooku nejaka reklama na clearcase gecka, jestli je tu nekdo na ty dygytalky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, feltharg napsal:

Tohle je presnej problem soucasnejch lokdaunu. Lidi si nemuzou normlane nicit mozkovy bunky nekde v hospode, bordelu, nebo na hristi, tak sedej doma na pytli s prachama a vymejslej, za jakou hovadinu utratit :)

That being said, nejsem sice vubec geckovej, ale tyhle jsou fakt husty. Jednoduse statement hodinky. Tak hnusny, az jsou hezky, teda mne se docela libjej, ale urcite bych si je nekoupil (protoze cena) a jestli muzu poradit nebo doporucit, tak zkus vydrzet na foru alespon par mesicu nez stisknes spoust. Nebudu ti radit co koupit a nekoupit, pripadne jeslti novy nebo jety, na to si prijdes sam, ale poradim ti trpelivost, protoze ta se ti BOHATE vrati :). 

Dneska na mne jinak vyskocila na facebooku nejaka reklama na clearcase gecka, jestli je tu nekdo na ty dygytalky...

Přesně, do té hospody už by to chtělo. Ne vážně, příště musím do svých příspěvků přidat více ironie... :D  Jak říkáš, zaujali mě tím, jak jsou strašný. Na tohle forum jsem sice narazil nedávno, ale chtěl jsem znát i Vaše reakce. :D před tím, než někam něco nasypu, dělám si research, nějaké lehčí kousky už také doma mám. 🙂 

Ale každopádně díky za názor, vše se počítá. 😄 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...