Přejít na obsah

Moje skromná sbírka


vikina

Doporučené příspěvky

Tak moje zápěstí je 16,5 cm, hodinky 45,5 mm a jejich výška 18,5 mm. Určitě to není vyvážené, ale nemám s tím poblém.

 

Tohle jsem potřeboval vidět, přesně moje parametry, dík moc! Bez obav se teď vrhnu na nějaký ten mobilní orloj.

 

Jinak je fajn, že jste si přeměřili kotníky a ostatní údy :-) Průzkum jsem prováděl v práci via ICQ a osobně jsem viděl jen několik měření - zrovna tu 145 houžev - je to takový žokej nedonošený :) tenhle rozměr můžu potvrdit. U Yettiho jsem tedy osobně nebyl, ale je to velký tlusťoch a pracky má nateklé slušně, prstíky jako buřty, problém s ovládáním mobilů atp. Někdy se za ním stavím s pásmem, jestli to fakt neměřil v lokti, když se to místním obříkům nepozdává :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oris je naozaj solidna znacka ktora u mna boduje hlavne tym ze nerobi baterkace a designovo nikoho nekopiruje. Tymto si sice nie som isty ale myslim ze som dokonca niekde cital ze je to standalone firma cize ju nevlastni ziadne Swatch group ani iny podobny gigant co je v mojich ociach dalsie velke plus. Jedine co by som im vytkol je ze v poslednej dobe trepu priehlady na stroj aj tam kam nepatria (divers).... a osobne by som si u vacsiny divers modelov dokazal odpustit aj ten nestastny heliak (ale to je skor taky moj sukromny komplex :D )

 

Oris původně pod Swatch group patřil, ale management firmu od Hájka počátkem osmdesátých let koupil a nyní skutečně kopou sami za sebe. V Česku je bohužel v obchodech jenom průřez jejich nabídkou, např. Pointer Day se dělají ve třech velikostech (nejmenší 26 mm). Vše v automatu.

 

Průhled mě také občas irituje, i když nedávno jsem byl docela zklamaný u IWC, že není vidět dovnitř (za ty prachy :crying_anim02: ) Oris u Diversek dává průhled pouze na nejnižší model TT1 s vodotěsností 300 m, small second a regulateur jsou bez průhledu, navíc mají héliák a vodotěsnost 1000 m.

 

No a k hodinkám, super trojčata! Moje dvojka čeká na rozmnožení o pilotky (viz podpis), pokud jsi je měl na ruce tak víš, jak vypadají. Černý kožený řemen je nádherně měkký a ohebný a i design nekopírující B-uhr a jdoucí si vlastní cestou je imho velké plus. Pěkné video je zde: http://www.youtube.com/watch?v=uY-J2IyI6wM

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Vikina: Gratulujem k prekrásnej zbierke!!! :thumbsup_anim: Priznám sa, dlho som nemohol spávať kvôli Oris Artelier Chronograph - sú to (aspoň pre mňa) jedny z najkrajších hodiniek vôbec....žiaľ, nakoniec som musel "pristáť" na zemi a uspokojiť sa s TAG Heuer Calibre S. Viem, viem, je to úplne iné kafe, no aj ja mám svoje limity, ktoré z pragmatických dvôvodov neprekračujem. Prosím, napíšte ako je to s ich presnosťou, resp. nepresnosťou ak to vôbec sledujete, prípadne aspoň krajinu, kde sú o trošičku lacnejšie ako v najbližšom okolí. Vďaka! Zdraví, Pišta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hezke taky vaham mezi potapcske a sportovni jeste nevim porad kolem nich krouzim a nemuzu se rozhodnout no uvidime...

 

Tak moje zápěstí je 16,5 cm, hodinky 45,5 mm a jejich výška 18,5 mm. Určitě to není vyvážené, ale nemám s tím poblém.

Breitlingy uz davno vysli z mody... :-) vtip nektere jsou hezke nektere mene me se osobne livbi ta nova serie Bentley, alůe jeste to Bentley k tomu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
No vzhledem k tomu, že jsem hodinky nekupoval v opravud nechutně předražených českých obchodech, tak to nebylo až tak finančně neúnosné, ale je to samozřejmě indiviudální pohled.:-)) Máš naprostou pravdu, že rozhodování není někdy snadné, ale vzhledem k tomu, že "Diversky" jsou opravdu velmi sportovní, tak ty nosím jen v létě popř. ke sportovnímu oblečení, ale rozhodování mezi Aretliery date a Chonographem je někdy těžké. Tam už potom hraje roli barva pásku:-)) Jinak děkuji za ocenění hodinek, to vždycky potěší!!:-) Pozn.: už se mi zase líbí další:-(((

 

jaký zdroj se Ti při koupi Orisek osvědčil? co bys doporučil? díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...