Přejít na obsah

První Swiss made hodinky


Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, Micey napsal:

Za pade uz se da poridit vetsi parada nez Hydroconquesty, nic proti nim teda.. mrkni na chrono24, napadaj me treba TH Aquaracer, 41 nebo 43mm, myslim ze kolem pade by se keramiky daly sehnat. 

 No a pokud trochu setrit, Oris Aquis ci Diver 65..

Hujery nie sú zla voľba. Rozhodne však nie na ťahu. Ten je spracovanim totálne hrozný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Karl von Bahnhof napsal:

@Pán času @palom díky chlapi za reakci. Vypadají moc hezky a musím říct, že možná více než ocean star se mi líbí commander. Vydám se po recenzích. Dokázali byste MIDO jako značku porovnat s Longines? Popř. s ML? Kvalita zpracování, tahu, apod?

Ještě jednou děkuji 😉

Spracovanie a kvalita si myslím na veľmi podobnej úrovni. 

Do Longines sa viac leju peniaze do reklamy a možno v spoločnosti urobia viac parády. Mne sa z LG paci rasa Heritage. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@igor261069 Aquis je všude chválen a zřejmě i právem, ale mě prostě nějak neoslovil. Asi bych musel mít větši pazouru, mám pocit, že by to na mém 20cm zápěstí vypadalo neúměrně. Každopádně u ORIS jsou modely, které se mi líbí a mám v plánu při výběru na ně kouknout. Jako značka je mi moc sympatická.

@Micey koukal jsem a docela mě zaujaly obyč pilotky, ostatní musím říct, že úplně není můj šálek kávy, každopádně hodinky budou určitě top

@tombastohle tedy vypadá o dost lépe, díky za tip. Na tahu tedy trošku mimo budget, ale mrknu na ně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Gustaf díky moc, vypadají parádně, zkusím omrknout

@African také děkuji, Omega je svým způsobem srdcovka, ale od Seamasterů se mi líbí aqua terra a tím to hasne, pak už jen speedmastery. (jednou si je koupím, ale teď si je dovolit nemůžu)

 

Jinak všem děkuji za návrhy. Určitě vše omrknu, až nám otevřou klenotnictví, ale na 99% jsem rozhodnutý pro Longines Conquest 41mm blue dial. Teď už jen záleží, jak budou vypadat na ruce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Karl von Bahnhof napsal:

@Gustaf díky moc, vypadají parádně, zkusím omrknout

@African také děkuji, Omega je svým způsobem srdcovka, ale od Seamasterů se mi líbí aqua terra a tím to hasne, pak už jen speedmastery. (jednou si je koupím, ale teď si je dovolit nemůžu)

 

Jinak všem děkuji za návrhy. Určitě vše omrknu, až nám otevřou klenotnictví, ale na 99% jsem rozhodnutý pro Longines Conquest 41mm blue dial. Teď už jen záleží, jak budou vypadat na ruce.

Myslím, že to tu už padlo, ale aj tak. Skús počkať pár mesiacov a naspor si na niečo o level vyššie. Ja som stejne ako ty začínal na Conquestoch a predal som ich do roka a pol. Hodinky ťa budú baviť, ale po roku budeš chcieť niečo "viac". Hodinky sú to dobré, ale furt to je štartovací level.

Určite by som zvážil TH, Tutima, Nomos, Montblanc, Union Glashütte možno Rado

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@branio85 To máš pravdu, určitě budu chtít něco více a i je to v plánu. Ale i tak je v plánu tyto první neprodávat. Chci si je užít, nosit, extra se o ně nebát. Děsně se mi líbí jejich univerzálnost a jednoduchost. Chci si je pořídit teď a hodinky za 200k+ se budu minimálně teď bát nosit. Proto je startovací level to ideální. Navíc mám prostě v hlavě pořád někde vzadu zakořeněné, že by hodinky měly odpovídat +- výši mého platu 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...