Přejít na obsah

Rolex Explorer II 216579 BLACK


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 85
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Gratuluji k pořízení Expů na poslední chvíli. Zvažoval jsem zda ke svým polárkám nepořídit ještě tyhle černé, ale nakonec zkusím počkat na to, s čím se Rolex vytasí v dubnu, i když moc nevěřím, že by nová strojovna mohla být lepší než ta současná. Jinak ty fotky ve skalách jsou krásný, taky jsem do takových vyrazil se psem včetně polských stolových hor, a pes potěšil, jak parádně dával všechny žebříky  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc ;) Mě ti to upřímně také prolétlo hlavou, zdali nepočkat s čím přijdou když je to výročí. Tento model už ale obdivuji léta, strašně se mi líbili od chvíle co je sem postnul Viktor a pak jsem si řekl že vylezou z keramickým kroužkem, nebo zelenou ručkou jak nějaké predikce naznačují a já si otluču hlavu o zeď :D Ale strašně se těším co přijde, a když to bude ještě lepší než teď, budu jenom rád...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo si hraje, nezlobí a prostě se tak nějak nemůžu nabažit, ale já toho brzy už nechám :D Jako že jsem toho měl na pazouře za ta léta tady už habakuk, tak tady můžu s klidným srdcem říct, že je to doposud opravdu to nejlepší, za mě svatý grál :punk:

DSC01559_copy_4406x2477.jpg

DSC01534_1_copy_3672x2064.jpg

DSC01550_copy_4406x2477.jpg

DSC01563_copy_3672x2064.jpg

DSC01560_copy_3916x2201.jpg

DSC01540_copy_3916x2201.jpg

DSC01546_copy_4406x2477.jpg

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@African parádne hodinky, no neverím, že toho skoro necháš 😄 Teda dúfam, že nie, treba si ich užívať a mať z nich radosť stále. Ja som si pred asi pól rokom kúpil svoje "hodinky snov" a doteraz ma neprestalo baviť sa s nimi "hrať", obdivovať detaily ich spracovania ... a verím, že to neprejde nikdy 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 28. 3. 2021 v 10:48, Pán času napsal:

@African parádne hodinky, no neverím, že toho skoro necháš 😄 Teda dúfam, že nie, treba si ich užívať a mať z nich radosť stále. Ja som si pred asi pól rokom kúpil svoje "hodinky snov" a doteraz ma neprestalo baviť sa s nimi "hrať", obdivovať detaily ich spracovania ... a verím, že to neprejde nikdy 🙂

Děkuji.....jop, doufám že zůstanou v rodině jako tzv. putovní 🤙 Taky na ně furt čumím a přesnost po 33 dnech +1s je prostě famózní záležitost. Kalibr by měl být navíc velmi odolný, takže tady asi opravdu není co řešit, co spíš řeším zdali se zapsat na další a hlavně kde vzít prašule 😂 Jsem ve velkém očekávání s čím přijde Rolex sedmého, opravdu se na to jako asi většina z nás klepu....jo a dneska na pohodu, kluk trošku remcá protože jsme zabloudili, počasí velmi proměnlivé, ale na druhou stranu Zéland hadr :punk:

DSC_0714_1.JPG

DSC_0705_1.JPG

DSC_0710_1.JPG

DSC_0709.JPG

DSC_0704_1.JPG

DSC_0701_1.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Též mohu z vlastní zkušenosti potvrdit fenomenální přesnost kalibru 3187. I u mne se v případě Expů II jedná o nejpřesnější hodinky. Nějak nevěřím, že by jej v tomto ohledu mohla nová 3285 trumfnout a jsem rád, že mám taky tuto již ukončenou verzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes slavíme malé jubileum dva měsíce spolu a přesnost nepřesáhla+/-1s nehledě na pozice odkládání. Zatím nejpřesnější kukajdy co jsem kdy měl :guitar:
DSC_0877_1.thumb.JPG.dc741091c8a3bc880e9e5e075d6d79de.JPG
DSC_0874.thumb.JPG.e839a9fb3e9b80afa9b3b8e3be171895.JPG

Gratuluju ti k parádním hodinkám! Vždycky je fajn vidět, že hodinky dělají člověku radost ;-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 28. 4. 2021 v 16:01, patprom napsal:


Gratuluju ti k parádním hodinkám! Vždycky je fajn vidět, že hodinky dělají člověku radost 😉

Děkuji moc a ano, radost dělají velikou, ale chtějí do kopců 😏 Prý je se mnou nuda 😋

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 2 týdnech...
V 23. 9. 2021 v 9:55, African napsal:

Oranžová ručka přesně tam kam patří a to do přírody :guitar: Bohužel s cestováním na pikatchu, do pořádných velehor se letos nepodívají, tak snad začátek příštího roku no ...😒 

DSC_1734_1.JPG

DSC_1736_1.JPG

vypadají prostě super!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...