Přejít na obsah

Nové dechberoucí Highend Citizen


prischera

Doporučené příspěvky

Když už jsou tu (právem) zmiňovány Zenith Defy s IMHO víc než srovnatelnými parametry strojku i exteriéru, tak zrovna z těch božských epilačních fazetek na tahu jsem moc blahem neucvrkával - vlastně jsem byl rád že šly zase celkem rychle za kilečko o dům dál. Ale na rovinu říkám že nemít přehodinkováno a muset si znova vybírat mezi "Elitníma Zenithkama" a těmahle "Grand Citizenkama", tak už kvůli solidnějšímu jménu, hezčímu ciferníku a luminiscenci by to stejně zase z fleku vyhrál Defík... :smoke:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Radek124 napsal:

Když už jsou tu (právem) zmiňovány Zenith Defy s IMHO víc než srovnatelnými parametry strojku i exteriéru, tak zrovna z těch božských epilačních fazetek na tahu jsem moc blahem neucvrkával - vlastně jsem byl rád že šly zase celkem rychle za kilečko o dům dál. Ale na rovinu říkám že nemít přehodinkováno a muset si znova vybírat mezi "Elitníma Zenithkama" a těmahle "Grand Citizenkama", tak už kvůli solidnějšímu jménu, hezčímu ciferníku a luminiscenci by to stejně zase z fleku vyhrál Defík... :smoke:

Asi tak. Stejně si říkám, že na konci dne je to hlavně o tom, co je napsáno na cifru 🙄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviem, či by som ich porovnával s Defy. Podobnosť puzdier tam je, ale takých sa pri tomto riešení hodiniek dá nájsť mraky. A vizuálne sú elegantnejšie, Defy v porovnaní s Citizenmi športovejšie. Cenu neriešim, sú drahé, ale našťastie nie som cieľová skupina :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...