Přejít na obsah

Kde koupit Breitlingy?


Jirka015

Doporučené příspěvky

Zdravim vsechny priznivce chronomagu,

 

po hodne dlouhe dobe stravene nad vyberem hodinek (prozatim se muj vyber zastavil nad Chronomat Evolution) se pomalicku presouvam k vyberu obchodu, kde si sve hodinky chci poridit. Dnes jsem se byl podivat ve Watch De Luxe ve flore. Obsluha byl moc fajn a hodne poradila. Cena 108k. Urcite nechci kupovat hodinky pres internet a rad si zaplatim dobrou obsluhu, servis apod. Bohuzel nemam uplne predstavu, co vsechno je s nakupem takovych hodinek spojene a jestli bych radeji nemel hodinky kupovat nekde, kde maji primo i autorizovany servis. Je mi jasny, ze nema cenu hledat nejlevnejsi obchod, ale zase se mi nechce kupovat neco o 20k drazsi. Take jsem se docetl, ze je normalni obdrzet slevu pri platbe hotove, je to pravda?

 

Diky moc za radu!

 

Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim vsechny priznivce chronomagu,

 

po hodne dlouhe dobe stravene nad vyberem hodinek (prozatim se muj vyber zastavil nad Chronomat Evolution) se pomalicku presouvam k vyberu obchodu, kde si sve hodinky chci poridit. Dnes jsem se byl podivat ve Watch De Luxe ve flore. Obsluha byl moc fajn a hodne poradila. Cena 108k. Urcite nechci kupovat hodinky pres internet a rad si zaplatim dobrou obsluhu, servis apod. Bohuzel nemam uplne predstavu, co vsechno je s nakupem takovych hodinek spojene a jestli bych radeji nemel hodinky kupovat nekde, kde maji primo i autorizovany servis. Je mi jasny, ze nema cenu hledat nejlevnejsi obchod, ale zase se mi nechce kupovat neco o 20k drazsi. Take jsem se docetl, ze je normalni obdrzet slevu pri platbe hotove, je to pravda?

 

Diky moc za radu!

 

Jirka

 

Breitlingy servisuje pan Městka v Carollinu a i je tam (tuším) prodávají. Pak snad servisuje Breitlingy ještě Dušák a myslím, že je taky prodává. Ale servis je "vně" obchodu (musí se tam takovým průchodem), kdežto v Carollinu stačí vyběhnout do (ne zcela odděleného) prvního patra.

 

Jinak osobně Breitlingy moc rád nemám, na to že používají ETA strojky mi přijdou drahé a taky takové "přeplácané", ale proti gustu ....:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V centru Prahy je prodávají ještě Details nahoře na Václaváku. Servis B. u Dušáka je.

 

A na letišti je taky pěknej eurokrámek :-)

 

Ahoj, diky za odpovedi, ale tak nejak jsem nepochopil, jestli fakt, ze Dusak je autorizovany servis je duvodem, abych ty hodinky koupil u neho. Kdyz si je koupim jinde, tak on mi je v ramci zaruky opravi tak jako tak, ne? Nebo se mylim?

 

jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V centru Prahy je prodávají ještě Details nahoře na Václaváku. Servis B. u Dušáka je.

 

A na letišti je taky pěknej eurokrámek :-)

 

 

A jeste jeden dotaz. Tak nejak mi prijde, ze bavit se o cenach hodinek je trosku tabu - ok, ale stejne, daji se nekde na netu zjistit orientanci retailove ceny hodinek? Jde mi o to, ze se mi libi i hodinky Zenith, ale nevim, kde mam najit info o jejich cene (teda krome internetovejch shopu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, diky za odpovedi, ale tak nejak jsem nepochopil, jestli fakt, ze Dusak je autorizovany servis je duvodem, abych ty hodinky koupil u neho. Kdyz si je koupim jinde, tak on mi je v ramci zaruky opravi tak jako tak, ne? Nebo se mylim?

 

jirka

Pokud je zakoupeno v kamenném obchodě,záruka je platná celosvětově..problémy jsou někdy u hodinek zakoupených přes net..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jeste jeden dotaz. Tak nejak mi prijde, ze bavit se o cenach hodinek je trosku tabu - ok, ale stejne, daji se nekde na netu zjistit orientanci retailove ceny hodinek? Jde mi o to, ze se mi libi i hodinky Zenith, ale nevim, kde mam najit info o jejich cene (teda krome internetovejch shopu).

Ceny mnoha modelů je možno najít zde.Ceny jsou to spíš orientační a mnoho modelů tam může chybět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jeste jeden dotaz. Tak nejak mi prijde, ze bavit se o cenach hodinek je trosku tabu - ok, ale stejne, daji se nekde na netu zjistit orientanci retailove ceny hodinek? Jde mi o to, ze se mi libi i hodinky Zenith, ale nevim, kde mam najit info o jejich cene (teda krome internetovejch shopu).

Jako nejjednodussi reseni mi prijde navstivit nejakou prodejnu - Details, Dusak, Carollinum a pozadat/vzit si katalog vcetne cen, ktere jsou uvedeny v ?, CZ cena je cena v ? vynasobena 25 ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jeste jeden dotaz. Tak nejak mi prijde, ze bavit se o cenach hodinek je trosku tabu - ok, ale stejne, daji se nekde na netu zjistit orientanci retailove ceny hodinek? Jde mi o to, ze se mi libi i hodinky Zenith, ale nevim, kde mam najit info o jejich cene (teda krome internetovejch shopu).

To ne, jen když to budeš kupovat někde, kde si můžeš popovídat přímo s hodinářem, který ty hodinky zná, tak dostaneš přecejen větší šíři informací, než tam, kde mají jen hezké prodavačky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte. Dnes som bol pozerat neake hodinky (ze ja blbec do toho kramu lez) a konkretne Breitlingy.

No ked som si pozrel viacero modelov a vyskusal ako sedia na ruke, tak to zatial vyzera na Avenger Skyland VS Chrono SuperOcean.

Zatial som sa nerozhodol ze ktore.. ale cena za Chrono Superocean s ocelovym tahom je cca 75.000 Skk.

Ta sa mi celkom aj pozdava.

Ake mate skusenosti? Da sa ist s cenou este nizsie. Alebo sa da lacnejsie kupit niekde vo Viedni Mnichove alebo niekde inde?

Upraveno uživatelem JAR0
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve Vídni a Mnichově mě dali cca stejnou cenu jako v ČR. Největší rozdíl byl ve Švýcarsku (cca 15-20%). No a pak v Details ve dnech Marianne :thumbsup_anim: :thumbsup_anim: :thumbsup_anim:

No jo no, když je DPH ve Švýcarsku 7,6 % a u nás 19 % :(

Jinak "Dny Mariane" mám rád, už dva roky po sobě jsem v nich koupil boty u Leisera :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Zdravim vsechny priznivce chronomagu,

 

po hodne dlouhe dobe stravene nad vyberem hodinek (prozatim se muj vyber zastavil nad Chronomat Evolution) se pomalicku presouvam k vyberu obchodu, kde si sve hodinky chci poridit. Dnes jsem se byl podivat ve Watch De Luxe ve flore. Obsluha byl moc fajn a hodne poradila. Cena 108k. Urcite nechci kupovat hodinky pres internet a rad si zaplatim dobrou obsluhu, servis apod. Bohuzel nemam uplne predstavu, co vsechno je s nakupem takovych hodinek spojene a jestli bych radeji nemel hodinky kupovat nekde, kde maji primo i autorizovany servis. Je mi jasny, ze nema cenu hledat nejlevnejsi obchod, ale zase se mi nechce kupovat neco o 20k drazsi. Take jsem se docetl, ze je normalni obdrzet slevu pri platbe hotove, je to pravda?

 

Diky moc za radu!

 

Jirka

 

Já jsem si jel pro Omegy do Zurychu a je to zážitek, můžu vřele doporučit. Breitling má také nádherný shop.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim vsechny priznivce chronomagu,

 

po hodne dlouhe dobe stravene nad vyberem hodinek (prozatim se muj vyber zastavil nad Chronomat Evolution) se pomalicku presouvam k vyberu obchodu, kde si sve hodinky chci poridit. Dnes jsem se byl podivat ve Watch De Luxe ve flore. Obsluha byl moc fajn a hodne poradila. Cena 108k.

 

 

Včera jsem byl u Dušáka- konečně obchod kde mají výběr. Byl jsem max. spokojen. Vzal Airwolfy a frčel dál...navíc jsem dostal i kafčo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem si jel pro Omegy do Zurychu a je to zážitek, můžu vřele doporučit. Breitling má také nádherný shop.

 

Existuje nekde seznam/mapka/soupis firemnich vzorkoven a obchodu ve Swissu ? Myslim ty, ktere jsou rovnou nalepene na tovarne nebo muzeu ? Kupr: IWC ma neco podobneho (prekvapive) v Schaffhausenu, ale kde sidli Breitling, Omega, Zenith a jejich svatostanky ? Jedu v zime na hory do Adelbodenu, tak ze bych se nekde cestou zastavil neco poslintat :eek:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...