Přejít na obsah

Novinka: Hand-Wound Hamilton Intra-Matic Chronograph H


Kluk jako buk

Doporučené příspěvky

Super !!  Parádní velikost - 40 mm, rezerva - 60 hod, na chrona i vodotěsnost - 100 m.

Jenom ta cena by mohla být menší. A zajímala by mě výška, tu jsem nenašel.

 

EDIT: tak už jsem to našel - výška 14,35 mm. Jestli je to i se sklem, tak ještě o.k. Jinak by to bylo už moc.

https://www.hodinkee.com/articles/hamilton-intra-matic-chronograph-h-live-pics-and-pricing-introducing

A taky chválím plné dýnko!

Upraveno uživatelem Dzos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Dzos napsal:

Super !!  Parádní velikost - 40 mm, rezerva - 60 hod, na chrona i vodotěsnost - 100 m.

Jenom ta cena by mohla být menší. A zajímala by mě výška, tu jsem nenašel.

14,35 mm

Není to málo, ale část toho bude tvořit klenutý safír a při pohledu z boku nevypadají zle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 59 minutami, Kluk jako buk napsal:

Tohle je bomba, jen ta cenovka by mohla být příjemnější. Ale celkově určitě mnohem lepší než verze s automatem.

 

V čem je to lepší než verze s automatem? Rozdíl vidím jenom v tom, že automaty mají černý okraj...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Tichus napsal:

V čem je to lepší než verze s automatem? Rozdíl vidím jenom v tom, že automaty mají černý okraj...

Těch věcí je víc. Absence data, jiný odstín ciferníku, klenutý safír, celkové proporce... Už auto verze byla super, ale tahle to tahá ještě o stupínek výš, IMHO.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadají moc dobře. Výška je zdánlivě totožná s automaty, ale dýnko je ploché a výšku dělá klenuté sklo. Sedět budou určitě líp. Navíc použitý klaibr H-51 je docela výrazně modifikovaná 7753, kromě ručního nátahu a absence data má zvýšenou frekvenci na 28.800 bph a prodlouženou rezervu na 60 hodin. Strojek by měl být laděný speciálně pro Hamilton. Podrobný článek (ze kterého je ukradená fotka z boku) je na Monochrome Watches.

 

2021-Hamilton-Intra-Matic-Chronograph-H-Hand-Wound-review-7.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...