Přejít na obsah

Hodinky jako investice


mengelis

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 155
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Njn, ale když ti kreténi nepřemazali ani logo Omega, co naděláš :D :D

screenshot z jejich webu..

attachicon.gifmkIIomega.jpg

Edit: mimochodem jedny z nejlepších hodinek, co jsem kdy měl (já je tenkrát koupil od Precisty, stejně smutný příběh, vadil mi fakt jen ten původ a princip)

 

p300 byl od zacatku promovan s obrazkem viz http://boutique.mkiiwatches.com/limited-edition-series/project-300.html a tam neni omega logo. odkud mas ten obrazek?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo,tak to mi vadilo i na subech od invicty,ktery jinak nemaj chybu...a pod 100 usd lepsi diversky s miyotou tezko hledat (seika ted nepocitam)

Invictu bych s Precistou nesrovnával

 

To už je lepší koupit ten "NOS SM 300 kit" tipuji.

Z investičního hlediska je MKII zajímavější

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

z jejich webu, dnes, vždyť jsem psal, že to jsou kreténi..   ;)

 

tak to se Billovi nepovedlo :)

 

ja jsem se teda z P300 po 3 letech od depozitu odhlasil a presunul prachy do GMT projektu, mam v planu si radsi poridit vintage SM300, coz cenove nevychazi o dramaticky peniz vic nez Mkii. Coz se treba o vintage Panam nebo 6538 rict neda.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Invictu bych s Precistou nesrovnával

 

Z investičního hlediska je MKII zajímavější

to samozrejme nedelam. Suby od invicty si ale svy misto na slunci obhajily ...ackoli pak uzivatele muze pravem stvat ze ma jen wannabe. Stejne to vidim s radiomirama od precisty Upraveno uživatelem Kid_A
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

tak to se Billovi nepovedlo :)

 

Ja mam posledni dobou z MKII dost divnej pocit... Neposlal bych jim penize dopredu ani nahodou. Ale vymyslel si dobrej business, objednat si dopredu nekde hodinky, vybrat zalohy a pak 3 roky postupne uvolnovat soucastky, a mezitim rozjet novy limitky a vybirat dalsi zalohy :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam posledni dobou z MKII dost divnej pocit... Neposlal bych jim penize dopredu ani nahodou. Ale vymyslel si dobrej business, objednat si dopredu nekde hodinky, vybrat zalohy a pak 3 roky postupne uvolnovat soucastky, a mezitim rozjet novy limitky a vybirat dalsi zalohy :)

 

ja z toho mam uz tak rok dojem, ze to financne nezvlada. resp ze si naplanoval nejaky objem prace, ten se mu nasobne protahuje, jenze mesicni vydaje jsou fixni a on vlastne to co vybral tak podle me uz projedl, takze potrebuje spoustet dalsi projekty.. proste to hrne pred sebou, ale pokud by napriklad ted zastavil nabirani novych penez a mel jen dokoncit to, za co ty penize vybral, tak by podle me mel zasadni problem.. ale moje limitka je ta na spici pelotonu, takze obavu nemam, ale nemam ani v umyslu se prilis uz ucastnit..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...
Návštěvník Ondra

Ozivim tohle stary vlakno 😉 Koupil jste nekdy nekdo zamerne hodinky se strategii "buy&hold"? Nemusi to byt nutne Suby foliovky trezorovky, ale nejakej zajimavej (klidne i relativne levnej kousek). A jak to dopadlo, eventualne, jake je vase ocekavane zhodnoceni?

🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja se priznam :D

chtel jsem takhle koupit a podrzet padi zelvy od seika, dostal jsem se k funglovkam za super cenu. ocekavani bylo, ze je necham tak 10-30 let v krabici a pak je vymenim, za neco aktualniho... (realne jsem si pral, abych byla resale alespon na urovni cenikove ceny)

zhodnoceni jsem ale provedl jiz za tyden, kdy jsem to nevydrzel a sundal folie, ze je ponosim jenom doma. dalsi tyden uz jsem se s nima vesele potapel a sundal i tu modrou folii z dynka, v prubehu roku jsem dokoupil par nato a waffle gumu a letos premyslim o BOR tahu. beru to ale stale jako investicni hodinky, jen uz to nebudou BNIB, ale obyc potapky, ktere budou moje vnoucata moct prodat i s pribehem nejakemu hipsterovi nebo pomatenemu sberateli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

🙂 tohle vidim pro chronomagora jako velky "riziko", ze se neudrzi a zacne hodinky nosit 😅

no ale jak pises, to jeste neznamena, ze i tak nemuze cena takovych hodinkach v case vylitnout (viz prvni generace samuraju)

obecne bych si tipnul, ze vyssi potencial mohou mit zajimave limitky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, já se taky přiznám. Ale byla to spíš naivita, dneska už bych to viděl jinak. Měl jsem dvoje limitky Želv plus jednu speciální edici (asi všichni víme, o jaký mluvím). Říkal jsem si co kdyby, náhodou... A pak mi do toho Seiko hodilo vidle s miliardou dalších variant. :D Plus mám dvoje vintage chrona v NOS stavu. Logicky se trochu bojím je nosit. Ale koupil jsem je ne až tak výhodně, takže se obávám, že bych je třeba tady na fóru prodával furt "pod cenou". Možná jejich cena někdy poroste, ale spíš tak v horizontu dalších 10-20 let a bůhví, co tou dobou bude.

Samozřejmě nikdy jsem je nekupoval pouze jako investici. Vždycky hlavě proto, že se mi líbily.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...