Přejít na obsah

Doxa Sub Army vs. Synchron Military Frogman


martar

Doporučené příspěvky

Mělo by to být takhle v pohodě. Spoustě lidem nedošlo krom potvrzení od PayPalu nic, ale asi tam byl spíš problém s poskytovatelem netu, kterej nějak asi blokoval automatickou odpověď Synchronu. Já třeba už při objednávání musel zažádat o zpřístupění webu synchronusa, mýmu poskytovali byl nějakej podezřelej:default_biggrin:

Jinak jsem nakonec změnil volbu řemenu na oranžovej ISO. Víc bych chtěl tropic, ale ten vlastně nemá DLC sponu a to by mě mohlo trošku štvát, tak si ho dokoupim zvlášť. A ten oranžovej ISO jim prostě sekne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 464
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 12 hodinami, Dzos napsal:

Pánové, díky brownwld (ještě jednou tímto děkuji) se mi podařilo v pondělí koupit jedny ocelovky, co se tam mihly dodatečně. Přišlo mi ihned potvrzení rezervace a faktura, peníze se taky strhly, platil jsem paypalem. Jak to ale probíhá dál, máte nějakou zpětnou vazbu nebo další kontakt/zprávu od nich? Jde mi o to, zda ta objednávka platí nebo ne.

Neni zac, nastesti jsem si vzpomnel, zes sem psal ze ti utekly a napsat ti SZ pak tolik namahy nestalo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja teda tajne doufal, ze k tem tropicum dlc/pvd sponu dodaji. Aby to hralo do detailu...

Ono kdyz se podivas, tak k tropicu se cerna spona vubec nenabizi, zkratka ji k nemu nedelaj. To je i podle me duvod, proc to nakonec prehodily na ISO, kde DLC spony delaj. Ac jsem vetsi priznivec tropicu, tak si je radsi necham poslat na ISO a tropic pripadne dokoupim.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejake (vcerejsi) info od Synchronu z WUS:

We shipped 100 pieces until now, and the black edition is already in stock too, so we are shipping all 400 pieces starting next week, everyday we can ship between 5 and 10 pieces We really can't say how long it'll take, but we try to ship as many as we can everyday

a

When an order is canceled prior to shipping, the system puts it back in stock and opens the order window, I don't think there are any more coming, but you can always try your luck..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, sashator napsal:

Taky jsem tohle info chytil a podobným tempem to u sebe vidim až tak v květnu. Naprosto chápu, že maj málo lidí, ale docela by mě zajímalo, co s těma hodinkama ještě dělaj, že se jim daří vylifrovat jen 5-10kusů denně. To skoro vypadá, že tam jeden hodinář vše kompletuje

Mel jsem podobny myslenkovy pochody, ale tak uvidime, snad se dockame nejak rozumne.

Upraveno uživatelem brownwld
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zase aspon se mame na co tesit. Radsi at je precizni vystupni kontrola, nez aby to vylifrovali a pak se resily reklamace. Navic pri objednani meli stejne shipping az v dubnu, takze jsem to driv stejne necekal. Kdyz se podivate na jine podobne projekty, tak se casto objednava v breznu a doruceni treba srpen/zari. Za me tedy no problemo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, sashator napsal:

Taky jsem tohle info chytil a podobným tempem to u sebe vidim až tak v květnu. Naprosto chápu, že maj málo lidí, ale docela by mě zajímalo, co s těma hodinkama ještě dělaj, že se jim daří vylifrovat jen 5-10kusů denně. To skoro vypadá, že tam jeden hodinář vše kompletuje

Myslím, že to tak bude. Že budou u sebe hodinky teprve skládat a kompletovat balení. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to mozna ta Doxa stihne soubezne uvest tu svoji verzi

Kdyz Doxa rikala “stay tuned”, tak jsem cekal, ze treba ukazou neco do tydne dvou. Misto toho predstavili karbonove trikila. Ja jsem netrpelivej a nevydrzim byt vytunenej dlouho
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, AndyAaron napsal:

Zase aspon se mame na co tesit. Radsi at je precizni vystupni kontrola, nez aby to vylifrovali a pak se resily reklamace. Navic pri objednani meli stejne shipping az v dubnu, takze jsem to driv stejne necekal. Kdyz se podivate na jine podobne projekty, tak se casto objednava v breznu a doruceni treba srpen/zari. Za me tedy no problemo :)

Jasný, já vůbec netvrdim, že mi to nějak vadí. Ale právě tím, že odesílali hodinky ihned po prvních objednávkách, si na sebe ušili trošku bič a teď všichni netrpělivě očekávaj svoje zásilky. Myslím si, že pro jejich klid měli radši velkou většinu zkompletovat a pak teprve v dubnu rozesílat. Koneckonců tak to dělala i Doxa- v březnu oznámila, v červnu posílala.

před 9 minutami, xbraj19 napsal:

Myslím, že to tak bude. Že budou u sebe hodinky teprve skládat a kompletovat balení. 

To já chápu, jen mi přijde, že těch lidí musej mít opravdu hodně málo, protože 5 hodinek denně je hodně pečlivej výkon jedince

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, steel napsal:

ja jsem stay tuned na novyho Bonda uz dva roky, to bude podobny 😂 ovsem(kdyz uz to zminujes) ty karbonky na jejich IG, jak jsem k tomu mel rekneme neutralni postoj, tak zivy foto - super, myslim krok spravnym smerem

Souhlas. Ať nejsem žádnej velkej příznivec carbonu, tak tady mi to dává smysl a navíc to i dobře vypadá. Jen volba kolekce měla padnout na 300T, samostatný 300 jsou za mě už hodně vintage na tenhle materiál

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...