Přejít na obsah

Doxa Sub Army vs. Synchron Military Frogman


martar

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 464
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ja bych ty remeny nasadil opacne :D Ale vypada to dobre.

Chlapi, zkousel jsem vcera objednavat tropic z toho Wolbrook. Je to Francie, takze cena je konecna, ale doprava je za 22 EUR. Coz mi udela na remenu 1640 -> 2250 Kc. To uz mi prijde dost. Neuvazoval jste nekdo objednat tam remen, ze bychom udelali jednu objednavku a rozdelili naklady na postu? 

Maji tam fajne tropicy jak s SS tak PVD sponou, plus pekne kozene remeny nebo hadraky. No a samozrejme hodinky taky. Tak pokud by to nekdo zvazoval, tak dejte vedet.

Edit: Jeste link, at to nemusite hledat: https://wolbrook.com/collections/tropic-rubber-straps

Upraveno uživatelem AndyAaron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem na to koukal a nevapadaj zle. Na WUS jsem našel jednu recenzi, kde jeden chlapík porovnává vícero tropiců a ač tam není přímo Wolbrook, tak je tam nějaká Joseph Bonnie a ta vypadá naprosto totožně (osobně si myslim, že ji dělá stejná fabrika). Jakej bys vůbec bral? Předpokládám ten khaki;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne, bral bych khaki a pvd sponu.

Diky za to vlakno na WUS. Nemam ted cas to procitat vic do detailu, ale mne ten tropic od Joseph Bonnie moc totoznej nepripada. JB je silikon, kdezto wolbrook pise vulcanized rubber. Spis mi prave prijde hodne podobnej k tropicu od Synchronu. Navic ma lepsi zelezo nez JB a taky nejsem fanda rychlostezejek. Zrovna treba na potapkach z toho mam blbej pocit, takovej forovej. Tam radsi poradne stezejky, ktere drzi.

JB:

image.thumb.png.6c857b36edeac457ee6993cfe9a80c12.png

image.thumb.png.ff725b551f2d9d3e243efb31c93d536f.png

 

Wolbrook:

image.png.37d13e6f8d24a568bb92d195e76c1d72.png

image.png.3a59862201e46eb3af5872df5b93bc90.png

 

Synchron Tropic:

image.thumb.png.219a925b3730159fd89b3c6a7fd17558.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele asi jsi koukal na nějakou starou verzi- přímo na jejich stránkách je to klasická vulkanizovaná přírodní guma, taky má tři poutka na výběr, nemá rychlostěžejky, design zespod totožnej, jen sponu zachovali vintage. Každopádně je maj vyprodaný a nenabízej PVD sponu. Cena je ale opět víceméně totožná jako Wolbrook (56 vs 58EUR)

Upraveno uživatelem sashator
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ani nemyslel, že bych si objednal tento. Jen zkrátka na Wolbrook nejsou nikde žádný reference a na JB je, tak budeme vycházet z toho, že budou stejný. Přeci jenom už jsme cenově na Original tropicu, tak aby tomu odpovídala i kvalita...hele asi bych do ní šel, ale možná bych počkal až fyzicky dojdou i hodinky a od toho se odpíchl, co ty na to? A třeba se k nám mezitim i někdo přidá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cenove se to sice origo tropic blizi, ale ty nemaj tusim moznost pvd spony. Taky ten strap s pvd sponou je kapku drazsi.
Pockat muzem, ale nevim, jestli to neco vyresi. Zas ale mit pvd hodinky a khaki strap oba, tak budem jak bratri v triku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Ace84 napsal:

Já bych se kluci asi i přidal. Ten khaki s černou sponou vypadá dost dobře.

Sašo, jakou čekáš barvu? Ocel nebo PVD? Abychom zase neměli stejné hodinky. :)))

 

před 4 hodinami, AndyAaron napsal:

Cenove se to sice origo tropic blizi, ale ty nemaj tusim moznost pvd spony. Taky ten strap s pvd sponou je kapku drazsi.
Pockat muzem, ale nevim, jestli to neco vyresi. Zas ale mit pvd hodinky a khaki strap oba, tak budem jak bratri v triku emoji16.png

A vám vadí, že budem jak teplý bratři?:default_biggrin: ale aby bylo jasno, objednal jsem si je na oranž ISO, tak chraň vás ruka páně mít i tuhle konfiguraci:default_biggrin:

Já osobně bych počkal, protože bych si dokoupil ještě ocelovou sponu na jiný hodinky, ale tu budou mít až za měsíc. Ale zkusim ještě vznést dotaz na poštovný, kdyby mi pak jen tu sponu doposílali

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, AndyAaron napsal:

Ja remen nemenil. Podle pislednich zprav by to mel byt cerny isofrane. Tak uvidime.

Já ho měnil dvakrát, tak jsem zvědavej, co mi pak přijde:default_biggrin:a jen pro info- ty jsi objednával někdy 11. března dopoledne, že jo? Takže jsem to odhadoval dobře na tu půlku dubna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...