Přejít na obsah

Doxa Sub Army vs. Synchron Military Frogman


martar

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 464
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Si tak říkám kdyby v tom balíku místo ISO chyběly v tubusu hodinky vůbec. Je to slovo proti slovu. Oni tvrdí , že to tam bylo že jsem to buď vyhodil ( krabici mám ještě doma)nebo jsem slepej a blbej někam jsem ISO odložil a nevím kam a já říkám , že fakt nebylo někde došlo k chybě. Ale co kdyby tam ty hodinky fakt nebyly? Vůbec si neumím představit řešení té situace. Doporučím tedy si vybalování balíku nahrávat. Já to bohužel neudělal. 

Upraveno uživatelem bondza1968
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, olinka napsal:

Uz je tu asi poradovnik,ale predsa vyskusam ak by nahodou ich chcel pustit tak mam zaujem o kupuemoji120.png.Snad sa niekto najdeemoji106.png


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

Cerny jsou v tuto chvili normalne objednat, sam mam velky dilema :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz je tu asi poradovnik,ale predsa vyskusam ak by nahodou ich chcel pustit tak mam zaujem o kupu.Snad sa niekto najde


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

Aby som to upresnil mam zaujem o Pvd variantu.Ak teda sa niekto ochotny najde,popripade ponuknem na vymenu s mojim doplatkom limitku 50ks Captain Willard,dikes


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dik za pomoc,ale nemam Paypal:(Ak by bol niekto ochotny mi ich objednat a zaplatit,tak by som mu samozrejme zaplatil vsetky naklady a plus poslal nieco navyse za ochotu.Snad sa niekto najde.Ak tak kludne piste na email kofino1979@gmail.com.
Dakujem a dufam,ze sa mi niekto pomoze


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, bondza1968 napsal:

Tak hodinky už jsou na ruce , jak bylo uvedeno zpracování je opravdu precizní tady není co vytknout. Zklamáním je , že dorazily pouze s NATO strapem ISO nikde. Asi už nejsou. 

Tak to mě mrzí chlape. Tohle by se stávat nemělo a hlavně by se k tomu měli nějak postavit. Vyhodit jsi ho přeci ani nemohl, když ti maj přijít na něm a nato je jen taková alternativa. Na to ti něco napsali? Rozhodně bych argumentoval takhle

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oni tvrdí že to ISO určitě bylo v krabici když ta opouštěla továrnu. ISO podle nich bylo přibalené zvláště v dlouhé plastové krabičce. Prostě se stala chyba , stane se. Prý takových případů měli více a vždy to ISO lidi našli vyhozené v odpadních s tou krabicí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podla zivych fotiek sa uz tesim na ne a na leto.

Vidim ze pvd pride s ciernym ISO. Len ma dost laka aj oranžová farba. Kolega sashator tu pisal ze tropic ma nie moc dobry mikroregulaciu kde diery su 1cm od seba co ma dost odradza. Mate tipy na nahradu? (Oranzova farba). Tropic ako design sa mi urcite pozdava. Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo si pocka, ten se docka. :)

Hi,

We completely understand people's frustration, BUT, when we committed to immediate shipping that was before we knew the entire run of the stainless model sold out in 24 hours.

We thought it would take a few weeks and give us time to ship immediately as the orders come in, and we were not prepared to ship 250 pieces immediately.

We have learned from this situation with the next edition we must have all watches ready to ship immediately and we have the capacity to do so.

Stay tuned!

Thank you,
Synchron

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...