Přejít na obsah

Doxa Sub Army vs. Synchron Military Frogman


martar

Doporučené příspěvky

před 2 minutami, Vladar91 napsal:

Super díky za info, clo žádné?

Omlouvám se za nepřesné info už si to přesně nepamatuju. To poštovné je do 400kč.  Ne žádné další poplatky jsem neplatil. Jako můžu určitě doporučit. Já bral tropic s PVD sponou ten byl tuším za 52 těch jejich sgd a pošta dělala myslím  20 sgd. Já už všechny ty e-maily smazal tak to ber s rezervou. Vím že jsem platil dohromady asi 1220kč a tropic samotný stál s tou PVD sponou něco okolo 820 Kč. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 464
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 8 minutami, bondza1968 napsal:

Omlouvám se za nepřesné info už si to přesně nepamatuju. To poštovné je do 400kč.  Ne žádné další poplatky jsem neplatil. Jako můžu určitě doporučit. Já bral tropic s PVD sponou ten byl tuším za 52 těch jejich sgd a pošta dělala myslím  20 sgd. Já už všechny ty e-maily smazal tak to ber s rezervou. Vím že jsem platil dohromady asi 1220kč a tropic samotný stál s tou PVD sponou něco okolo 820 Kč. 

Přepravuje to DHL a říkám byl to fofr. Objednal jsem myslím ve čtvrtek a v pondělí to bylo tady. Sám jsem posunul doručení až na úterý. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, bondza1968 napsal:

Smekám kloubouček před Synchonem, dnes přišel tracking s tím, že mi jako omluvu posílají hned 2 ISA mnou zvolených barev. Podle komunikace s nimi je možno i ISO s PVD sponou. 

Je fajn, že se k tomu takto postavili, ale vlastně mě to ani moc nepřekvapuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 32 minutami, sashator napsal:

Je fajn, že se k tomu takto postavili, ale vlastně mě to ani moc nepřekvapuje

No mně to překvapilo. Psal jsem jim že mi úplně stačí jen jeden. Trvaly na dvou. To se dnes moc nevidí. Říkám nezbývá než smeknout. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám ho s čím porovnat. Čekám až přijde to ISO to by měl být myslím ten samý materiál. Jinak mi přijde solidní ještě jsem ho ale na hodinky nenasadil počkám na to ISO a pak to zhodnotím. U toho tropicu z monstrapu díry pro seiko stěžejky tudíž klasika je tam volnější. 

C39C1D69-2277-4C25-B96C-9572306054E9.jpeg

245B4205-04C1-4190-BAFC-12DE4127FF68.jpeg

1FB1EDC9-EF31-4B7C-A9CE-884842B1F204.jpeg

14A6E42F-D334-4801-B793-EBD7D2233082.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ISO od synchronu dnes dorazilo. Jak řekli tak se i stalo. Poslali 2 ks v barvách dle mého výběru (černé, zelené) obě s PVD sponou. K porovnání s tropicem z monstrapu mohu říct , že měkkost a přizpůsobivost je asi shodná. Tropic je pohodlný myslím že s nim chybu nikdo neudělá. Jediné co mi trochu vadí je to že díry jsou pro seiko stěžejky a tudíž i stěžejky synchronu jsou tam nepatrně volnější. Jinak nemám co vytknout. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dovolím si zhodnotit denní nošení tropicu z monstrapu. Jak bylo uvedeno díry jsou od sebe vzdálené asi 9mm tudíž ta regulace nic moc. Mám zrovna blbou ruku potřeboval bych dírku přesně mezi. Musím ale říct že tedy utažený byl ten pásek naprosto pohodlný a vůbec jsem o něm nevěděl. Za mně tedy cenově dobrá koupě. Mohu doporučit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Info od Synchronu z WUS:

33 stainless steel orders are delayed, the remainder of the orders were announced for delivery in June and we are almost certain they will make it by the end of June. The reasons for the delay were mentioned in a prior post and we don't want to put the blame on anyone else, because the final responsibility lies with Synchron, even though the pandemic has been a major factor for delays in the industry over the past 12 months. For this reason, we will be adding an additional black ISOfrane ($129.00 value) strap to every delayed order, but we are also giving the option to cancel and get a refund anytime. Every refunded order is entitled to receive an additional 10% discount on one future Synchron purchase, even on reduced pre-order prices.

a

Yes, an email will be sent to all 33, and if you have ordered an SS and you haven't received a shipping confirmation yet.
Orders don't get lost, so, if you have received an order confirmation and no tracking number yet, then you are among the 33. meanwhile, please use the contact form, unfortunately we don't know the name behind the forum names.

a

No emails stay unanswered at Synchron during business hours, NEVER.., staff who don't reply to customer emails get a warning and if this is repeated there are other consequences, so, please use the contact form because probably your emails get caught at the server level by the spam policy
and Yes, an email is going to all 33 with the above information
Andy yes, if you have received an order confirmation but you haven't received a tracking # yet, then you are among the 33

a

No excuses at our end here, @Synchron on bears full responsibility, but as mentioned in a prior post, @Synchron was informed about the delay a few days after the model was sold out. All remaining unshipped orders should ship by the end of June.
Please note that some countries were not affected by the pandemic and some were severely, also many business have shut down during the pandemic , which has extremely disrupted the supply chain in the industry.

_____

:D Hele to snad maj v Synchronu nějakou averzi proti ČR, že jsme je ještě nikdo nedostali, ne? :D 

Upraveno uživatelem brownwld
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já nemám tracking ani ocelovek ani PVD,ale nějak mě to zatím netrápí. Nicméně myslím si,že ten start byl tristní,což sami uznali a snad se z toho poučí. Měli napsat pre-sale a bylo jasno.

Prodávat hodinky jako in-stock,který nemám na skladě je hrubě přes čáru 

 

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...