Přejít na obsah

Doxa Sub Army vs. Synchron Military Frogman


martar

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 464
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 11 minutami, sashator napsal:

Já myslim, že se k tomu postavili vcelku férově. Chápu rozčarování, ale v dnešní době to pro takovejhle projekt je složitější a holt neodhadli takovej zájem. Příště už očekávám klasickej pre-order a doručení za tři, čtyři měsíce.

Tak mně to žíly rozhodně netrhá a ISO navíc oceňuju.

Ale někteří na WUS teda mají reakce jak kdyby jim měla dojít pozdě náhradní ledvina. :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam to stejne. Nektere narky tam jsou hrozne.

Navic uz na Zacatku Synchron jasne psal, ze poslednich 100 nebo 150ks bude s dodanim az v cervnu. Takze borci proste nemohli moc ocekavat dodani v dubnu nebo kvetnu. Proto uplne nechapu, co tam nekteri resi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja pravej isofrane nikdy pred tim nemel a musim rict, ze je fakt povedenej. Takze pokud ho k nim dostanete jako naplast, tak to je fajn. Dat za gumu 130usd (nebo kolik to stoji) asi neda kazdej, zvlast pri nejistote, ze to clovek bude nosit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Dokusan napsal:

Mě by zajímalo co je s mýma černýma z back-order.

Jinak u ocelových už jsem ofiko ve skupině "33". Jen nevím, kolik má ta skupina členů :)

We tried hard but couldn't make it in time..

Myslim si, že všechny hodinky z backorderu budou klasicky ve várce v červnu. U ocelovek je vidět, že jste všichni objednávali už mezi posledníma. 

Co se týče Isofranu, tak to mám pořád tak napůl. Je to kvalitativně super funkční guma, ale jak je po celý délce stejně vysoká, tak to zkrátka při běžnym nošení působí tak humpolácky, obzvlášť podle mě na menšim zápěstí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, sashator napsal:

Myslim si, že všechny hodinky z backorderu budou klasicky ve várce v červnu. U ocelovek je vidět, že jste všichni objednávali už mezi posledníma. 

Co se týče Isofranu, tak to mám pořád tak napůl. Je to kvalitativně super funkční guma, ale jak je po celý délce stejně vysoká, tak to zkrátka při běžnym nošení působí tak humpolácky, obzvlášť podle mě na menšim zápěstí

mne rovno napisali 'your order is scheduled to be shipped in June'. a objednaval som backorder dva - tri tyzdne dozadu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, AndyAaron napsal:

Ale stejne je prdel kolik kusu bude v takovem malem rybnicku jako je cesky chronomag :D

Tak ono... Byla by to zajimava statistika videt kolik lidi si je objednalo, co neni registrovano na zadnem hodinarskm foru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak těch bude podle mě pomálu, přeci jenom to nejsou hodinky pro každýho a chce to mít i nějakej vztah k Doxe. Každopádně si myslim, že ač jsme malej rybníček, tak i o zajímavý kousky tady není nouze a na počet aktivních členů bychom WUS a podobnejm fórum v lecčem dali i na prdel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, Dokusan napsal:

Mě by zajímalo co je s mýma černýma z back-order.

Jinak u ocelových už jsem ofiko ve skupině "33". Jen nevím, kolik má ta skupina členů :)

We tried hard but couldn't make it in time..

Ja bral ocelovky z backorder a zatim mi neprisel ani ten email, ze bych byl v group 33. 

Nevim, jak maji pres stranky zabezpeceny prodej, zacinam se lehce obavat, aby se nestalo, ze jich prodali vic, nez kolik vyrobi (vyrobili). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem konecne nasadil zeleneho Wolbrooka. Je super mekkej a poddajnej. Jenze ideal to neni. Jak zminoval tusim Sasa, tak proste ta tropic strapech ty dirky jsou dost daleko od sebe a samozrejme, ze bych potreboval jednu uprostred.
dc1bec17aa167f254a3ee6961dc79b6b.jpg

Diky tomu, jak se zuzuje, tak si ho dokazu predstavit na nejakych mensich vintaznich potapkach ala treba Oris Divers 65. Nevim jak dlouho mi vydrzi na tezsich a vetsich Synchronech...
4411a1bd68a2a6dd536b147c39db6318.jpg

Co je fajn, tak ze narozdil od Synchron tropicu tam neni ta divna plocha u hodinek.
19f1024c6d30d431391bbba0bbbcb019.jpg

A jedna zaverecna v M65 bunde :)
339d73195be0c11a0c908271f1186c6b.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 28. 4. 2021 v 9:30, actionman1 napsal:

Myslite, ze ked teraz zadam backorder na ocelovky je tam nejaka sanca ze sa ku mne naozaj dostanu? Prestal som to sledovat ked to bolo rozobrate a nechcem aby mi tam zbytocne stali love ked to je bez sanci. Dakujem za radu hosi.

back order by sa nemal objavit bez toho aby bola zrusena predchadzajuca neexpedovana objednavka, tzn. ak vidis back order, urcite je za tym existujuci kus. takto to synchron vysvetloval na WUS co som zachytil. neviem to teraz dohladat rychlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...