Přejít na obsah

Doxa Sub Army vs. Synchron Military Frogman


martar

Doporučené příspěvky

A vyhnout zobáček spony na jednu z těch dvou dírek u kraje nejde? Mě to docela dobře fungovalo u jakotropicu od Frýdla. Jasně, nevypadá to úplně super, ale než jsem si udělal mezidírku uprostřed na vyzkoušení dýlky to fungovalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 464
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ten zelenej si teprve dnes vyzvednu, ale třeba u origo, jak je krásně měkkej a poddajnej, tak mi ani nevadí, když si je trošku utáhnu. Nosil jsem je tak víc než čtrnáct dní a v pohodě. Teď já mám na isofranu a taky je to fajn, jsou díky tý černý takový temnější

Upraveno uživatelem sashator
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mas pravdu, s tim isofranem je to takove cerno-cerne. Koketuju s myslenkou poridit bud sedy nebo oranzovy isofrane s ocelovou sponou, prehodit sponu a ten oranzovy nosit se Synchronem a cerny s Oranzovyma SUB1000T. Ale jako 129usd (nebo eur nebo kolik to je) je celkem dost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 30. 4. 2021 v 15:02, AndyAaron napsal:

Saso, ten remen posilaji mimo EU, ze tam pocitas jeste s dph? Ja doufal, ze by to mohli treba taky poslat z Rakouska...

Ano, sice už nemusíš řešit DPH, ale zkrátka ti ho oni připočtou (20% rakouský DPH) stejně jako tomu bylo u Synchronů, tzn. na webovkách máš cenu 139USD (79USD tropic), k tomu si přičti 10 za poštu a právě těch 20%. Takže finální cena bez slev je u Isofranu 176,80USD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 35 minutami, sashator napsal:

Ano, sice už nemusíš řešit DPH, ale zkrátka ti ho oni připočtou (20% rakouský DPH) stejně jako tomu bylo u Synchronů, tzn. na webovkách máš cenu 139USD (79USD tropic), k tomu si přičti 10 za poštu a právě těch 20%. Takže finální cena bez slev je u Isofranu 176,80USD

Jasně,ale neřešíš procleni a náklady na celní zastupování. 

Jinak níže kalkulace ceny tropicu 

EA65BC8D-2CB5-4C40-BC6A-F504088C2AC8.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, sashator napsal:

To chapu, ale predpokladam, ze Andymu slo predevsim o to, jestli plati neco navic nebo ne

Asi ano, to jsme se nepochopili (nebo spíš já jsem nepochopil dotaz)

Já mluvil o tom, že bylo DPH zahrnuto v ceně,kterou jsem zaplatil. DPH bylo vyčísleno při checkoutu.

Asi Ondrovi zkazím radost :(

Edit: to byla strašná hrubka

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už tři dny nosim Synchrony na zeleným Wolbrook tropicu (ještě jednou díky Ondro za organizaci) a musim říct, že dobrý. Udělal jsem pár fotek pro porovnání s Originalem a vychází velice obstojně. Je dokonce ještě o chlup tenčí a v našem případě má i potřebnou PVD sponu. Měkkej tak akorát, na ruce nevadí, i když ho má člověk trošku víc utaženej. Original přeci jenom hodnotim ještě o malinkej kousek výš, ale pro toho, kdo nedává tu ostrou hranu, je to velice dobrá alternativa. Za mě je jen velká škoda, že mají základní trojici barev. Jediný velký mínus může být pro někoho velikost- jak vidíte je o kus menší než Origo a můj odhad je ruka tak max. 19.5cm, mně ale zase vyhovuje, že netrčíc přehnaně dlouhej cancour.

IMG_6964.jpg.833d298a6a7aff6bd9dff17aaf037fed.jpg

IMG_6965.jpg.eb2cfc34948002a1a639db41ecb06f6c.jpg

IMG_6966.jpg.52c34042c415be797f00a042e90bccf3.jpg

IMG_6967.jpg.303c6462786f66ccaa794bdd6012631b.jpg

IMG_6970.jpg.fd47cdb88760dd6d76a40b701430cb86.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Dzos napsal:

Začínají nám chytat móresy rolexu. Koupit za retail a obratem vyvařit dál.

https://www.ebay.co.uk/itm/333986467903?hash=item4dc325103f:g:up0AAOSw2dJgj7Tr

 

Na Uhrforu jsou ode dneska jedny PVC za 1590 Eur. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...