Přejít na obsah

Doxa Sub Army vs. Synchron Military Frogman


martar

Doporučené příspěvky

  • po měsících...
  • Odpovědi 464
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak jsme se po roce dočkali. Jsem z toho ale teda v rozpacích. Kdyby je radši udělali v titanu s pvd a stáli 70, víc jak kilo už mi přijde dost. A hlavně titan by v budoucnu mohli použít i do běžný produkce, protože ten jim chybí a byl by to další logickej krok

DOXA-Army-Watches-of-Switzerland-Edition

DOXA-Army-Watches-of-Switzerland-Edition

 

zdroj: https://monochrome-watches.com/doxa-army-watches-of-switzerland-edition-black-ceramic-hands-on-review-price/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tam teda ten parník (natož dva) nevidim a to se fakt snažim. Jako snaha se jim upřít nedá, ale už se cpou do segmentu, kde není jejich místo. Pořád je to z devadesáti procent jenom o fanouškovský základně a tímhle počinem ji nějak nenadchnou. Těch sto kusů asi v pohodě prodaj, ale do budoucna to keramický pouzdro vlastně nedává moc smysl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, sashator napsal:

Já tam teda ten parník (natož dva) nevidim a to se fakt snažim. Jako snaha se jim upřít nedá, ale už se cpou do segmentu, kde není jejich místo. Pořád je to z devadesáti procent jenom o fanouškovský základně a tímhle počinem ji nějak nenadchnou. Těch sto kusů asi v pohodě prodaj, ale do budoucna to keramický pouzdro vlastně nedává moc smysl

Tak já ten parník spatřuji pouze v materiálu pouzdra a ceně. Když už je synchron předběhl, museli ty hodinky nějak odlišit. To se jim povedlo, ale...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Dokusan napsal:

Tak já ten parník spatřuji pouze v materiálu pouzdra a ceně. Když už je synchron předběhl, museli ty hodinky nějak odlišit. To se jim povedlo, ale...

Souhlas, materiálem se odlišili, ale do budoucna keramika nedává smysl, protože prodávat standartní modely za kilo je prostě blbost (viz carbony). Kdyby to celý spáchali v titanu, tak by z půl roku mohly začít dělat i standartní tříkila a to už by byla jiná. Třeba já bych o nich setsakramentsky uvažoval.

A co se týče zpracování- nějaký Doxy mi rukama prošly a nevidím žádnej zásadní rozdíl oproti tomu, co vytvořil Rick v Synchronech, ani v pouzdře, ani v tisku ciferníku. Je to jenom zkrátka jiný pouzdro, to který se historicky používalo v Synchron éře. Doxu mám rád, jsem rád za to, že se vydali cestou standartní produkce a chápu, že už se nemaj vcelku kam pohnout a materiály jsou prakticky jediná možnost. Ale zrovna keramiku bych řešil asi jako poslední. A hlavně celá tahle komedie s Army modelem ukazuje na možný slabiny novýho vedení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

souhlas, Doxa je tim jak ma produkci postavenou dost v pasti, hitech materialy na 300, 300T dobry, ale dlouho s tim nevydrzis, zmena barvy resp. nova bila barva dobry, sem tam nejaky historicky model. Smysl by daval uplne novy model, ale toho bych se dost bal. Nemaj to jednoduchy, je to fakt pro fandy. Nicmene ten Army model je podle me moc hezkej ... ja  vim, ze Rickova era je hrozne adorovana, ale za me tam bylo mraky preslapu a nesmyslu a soucasna produkce mi prijde cistsi, lepsi

Upraveno uživatelem steel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky jsou to pěkný, o tom žádná. Jen tam ten výraznej rozdíl (krom materiálu) prostě nevidím. A určitě tady nechci Ricka nějak glorifikovat a současný vedení jen hanit. Zkrátka doba se změnila, z fanouškovský záchrany jedný legendární značky se stal klasickej byznys, což je naprosto v pořádku. A máš pravdu, že to nemaj jednoduchý- historicky už není moc kde brát a udělat svébytnej novej model to chce mít v případě Doxy pořádný koule:default_biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...

Tak máme novou verzi Synchron - Poseidon Ice Diver. Limitovaná edice 1000 ks

https://synchronusa.com/product/synchron-poseidon/

military-poseidon-ambient-ISO-tactical2.thumb.jpg.e4d157ded1a774cffeb22bc4b51e4dfc.jpg

Zajímavostí je použití kalibru La Joux-Perret G100

Upraveno uživatelem Greenhornik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, Greenhornik napsal:

Tak máme novou verzi Synchron - Poseidon Ice Diver. Limitovaná edice 1000 ks

https://synchronusa.com/product/synchron-poseidon/

military-poseidon-ambient-ISO-tactical2.thumb.jpg.e4d157ded1a774cffeb22bc4b51e4dfc.jpg

Zajímavostí je použití kalibru La Joux-Perret G100

Tady je i recenze - https://adiveintotime.com/synchron-poseidon/?fbclid=IwAR0VBZ2xmfYHj1rYQxiRCuvi6gLAz_DHnYfHwDKPq8NmNt9FHlf_o3GHTVM

Premyslim, ze bych do nich za tech 990 USD (910 Eur) sel :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nad nimi vážně uvažuji, líbí se mi kalibr, a že nejsou PVD, ale je to celkem ingot, nemáte je tu někdo též s tenčím zápěstím jako já ? Díky J.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 31. 1. 2023 v 14:35, actionman1 napsal:

A viete to nejak objednat za 910 EUR? mne tam automaticky pripocita dan 182 EUR a uz sme na 1 101 EUR.

Jojo. 910 Eur je cena bez dane.

Takhle to bylo i se Synchron Military. Nakonec je posilali z Rakouska, ale dan zaplatit musis…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...