Přejít na obsah

GMT automaty nebo manuální nátah


Doporučené příspěvky

Již jednou jsem zde šel pro radu a sešly se mi v tématu zajímavé návrhy, proto bych zkusil opět požádat o radu tentokrát ohledně GMT hodinek.

Mé požadavky - velikost 42, ideálně 44 a více, automaty nebo manuální nátah, černý cifr bez arabských či římských číslic a pokud možno s obdélníkovými indexy bez denní komplikace, klidně i bez data, červená GMT ručka, otočná luneta v ocelové barvě s čísly 1-24, čím delší rezerva chodu, tím lépe.

Cenově jsem zatím sám pro sebe nastavil limit kolem 40t, ale není to neměnné.

Zatím jsem našel pár hodinek co by to zkombinováním splnily, ale pořád to není ono.

Předem děkuji všem co dají nějaký návrh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, Jackie Treehorn napsal:

Zodiac aerospace gmt

 

před 9 minutami, Jackie Treehorn napsal:

MIDO Ocean Star

Díky za tipy, Zodiac co jsem se dival, tak Vintage Zodiac Aerospace GMT Automatic Gents Date, ktere maji čistě celou ocelovou barvu-stříbrnou; mido nemá na lunetě 1-24hod, místo toho to má na cifru a to není můj šálek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Glycine Airman... tie su 42 aj 44. Viem, nesplnaju vsetko co si predstavujes ale mas naozaj dost specificke kriteria... to naozaj snad len ten Avanger. 

 

BC1B6584-1F8B-4081-917B-B7D585D4B3CE.png.a6ffe38cb751419c48f6e03fad62144e.png

 

Upraveno uživatelem Vortex-Tempus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, Pán času napsal:

@Coach niečo cenovo nenáročné?

STEINHART Ocean One vintage GMT | Diver Watch

 

před 18 hodinami, warann napsal:

Steiny jsem úmyslně míjel, z podobného důvodu jako píše warann.

před 22 hodinami, Liqid napsal:

C65 Trident GMT | Christopher Ward

Breitling Watches Avenger II GMT Stainless Steel Bracelet A3239011/BC35 for  sale | Mio Watches & Jewelry

 

U Wardu se mi líbí místo C65 Trident GMT jejich C60 Trident GMT 600 - jen oranž ručka a stříbrná luneta neodpovídají požadavkům, ale s tím by snad nějaký hodinář zvládl pomoci-alespoň s GMT ručkou snad. U Breitlingů jsem našel tuším Colt GMT a Avengery GMT, ale cenově se mi nedaří najít klidně i starší kousek do limitu. Jinak ještě co mi padly do oka, tak byly Omegy Seamaster GMT - pokud se nepletu, v inzerci je zde měl člen fóra snake.

před 19 hodinami, Vortex-Tempus napsal:

Glycine Airman... tie su 42 aj 44. Viem, nesplnaju vsetko co si predstavujes ale mas naozaj dost specificke kriteria... to naozaj snad len ten Avanger. 

 

BC1B6584-1F8B-4081-917B-B7D585D4B3CE.png.a6ffe38cb751419c48f6e03fad62144e.png

 

Nesedí mi na nich ručky a cifr, ale zařadím je také do toho, co alespoň částečně splňuje kritéria. Děkuji.

Upraveno uživatelem Coach
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak prozatim jsem nasel nasledujici co splnuji alespon castecne me predstavy (Glycine nakonec vyrazeny):
Breitling Colt GMT
Breitling Avenger GMT
Omega Seamaster GMT
Ch.Ward C60 Trident GMT 600 nebo C60 Abyss GMT oboji ve 42mm
Ball Engineer Hydrocarbon Magnate GMT

Jen Wardy se zatim vlezou do limitu, zbytek se mi nedari najit v rozumne cenove hladine.

Pokud Vas napadne jeste nejaky model, budu rad, kdyz se podelite.
Diky

Odesláno z mého ONEPLUS A6013 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Divam se, ze za stejnou cenu jako u Helveti jsou i u Tovyse, jen me zarazilo, ze Tovys ma udavanou presnost 2-4s/den, u Helveti v popisku +-15s/den, Tovys je serizuje pred odeslanim, nebo cim si vysvetlit takove rozdily? Diky

Odesláno z mého ONEPLUS A6013 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marketing? 😉 Ne, upřímně nevím. Ale někdo je tu mít bude, nebo alespoň zkušenost s nimi, tak snad se ozve a poradí. 

Já osobně bych volil něco méně profláklého, což předem vylučuje Béčka. No, jsem zvědav, jak se nakonec rozhodneš.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...