Přejít na obsah

Kola a hodinky


Ondazz

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 93
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Nač zvonek, když mám ořech hlasitý jak kulomet? Stačí svěsit nohy a každý o mě ví. Zvonek mám na zimáku, ale bohužel má vysoký tón a typická duchna jej neslyší. Každopádně když má bruslař sluchátka, nepomůže nic. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, jak jsem tady před pár dny psal, že jsem jezdíval dřív... tak minulý týden se synek naučil šlapat na kole včetně rozjezdů a má fakt ostrý nástup 🤘

Takže teď tady ode mě nebude pokoj 🤪

IMG_01042021_194947_(977_x_733_pixel).jpg.36cce78a957301d9b13fdba742b9ae09.jpg

Upraveno uživatelem Filip.J
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

RB s rovnou Thomson sedlovkou, to musí být jak šutr 😄 Paráda, bílá kola mají své kouzlo. Já to své pořád považuju za nejpěknější kolo, jaké jsem kdy měl, když bylo na pozici jednice:

jezq0q0cl72wol8f28qja96b798objgjv02pcjsb

K tomu rámu mám vyloženě citové pouto, takže momentálně je ve formě kola jen pro radost s lehkým retro nádechem

6no3sukldro34grjy1w1mqcp4kaixp6swoert0nz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Radik napsal:

Kola jsou taky krásný stroje a ujíždím na nich podobně jako na hodinkách... Teď zrovna řeším dilema, jestli ke gravelu sadu karbonovejch silničních kol, nebo rači nějaký hodinky. K čemu byste se přiklonili? :)

tak hlavne je kolo neco, co se da resit soucasne s hodinkama, zatimco dvoje hodinky je me blby nosit 😀 Az budu starej tak budu resit kryplkaru a hodinky 😎

takze bych se priklonil k obojimu 👍👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 2. 4. 2021 v 11:35, nooski napsal:

RB s rovnou Thomson sedlovkou, to musí být jak šutr 😄 Paráda, bílá kola mají své kouzlo. Já to své pořád považuju za nejpěknější kolo, jaké jsem kdy měl, když bylo na pozici jednice:

jezq0q0cl72wol8f28qja96b798objgjv02pcjsb

K tomu rámu mám vyloženě citové pouto, takže momentálně je ve formě kola jen pro radost s lehkým retro nádechem

6no3sukldro34grjy1w1mqcp4kaixp6swoert0nz

Ty bláho. Co provedou ráfky. To je úplně jiné kolo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 2. 4. 2021 v 11:35, nooski napsal:

RB s rovnou Thomson sedlovkou, to musí být jak šutr 😄 Paráda, bílá kola mají své kouzlo. Já to své pořád považuju za nejpěknější kolo, jaké jsem kdy měl, když bylo na pozici jednice:

jezq0q0cl72wol8f28qja96b798objgjv02pcjsb

K tomu rámu mám vyloženě citové pouto, takže momentálně je ve formě kola jen pro radost s lehkým retro nádechem

6no3sukldro34grjy1w1mqcp4kaixp6swoert0nz

RB na recordu a bora kolech je asi nejlepe nastrojene RB, co sem videl:-)))

Co tam vozis za sedlovku v karbonu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...