Přejít na obsah

pro kamaráda a jeho rodinu :-(


Gustaf

Doporučené příspěvky

Omlouvám se, jestli to sem nepatří...ale zkusím to sem dát. Již jsem psal ve vlákně o koronaviru, že ta bestie mi sebrala během 3 týdnů kamaráda. Mladého zdravého skvělého kluka, sportovce tělem i duší....

Bohužel tu nechal samotnou manželku se dvěma malýma dětma. Ta pobírá invalidní důchod, už dvakrát si prošla rakovinou....Honza jí v těchto chvílích vždy skvěle podržel a byl jí oporou. Zrovna když tyto těžké chvíle přečkali a vše se začalo v dobré obracet, muselo se stát tohle neštěstí 😞 

Teď k tomu, proč to celé píšu...Na podporu rodiny byl zřízen transparentní účet, kde se pro rodinu shromažďují finanční prostředky na vyřešení budoucího života. Říkám si, že se třeba i zde někdo najde, kdo by byl ochotný poslat nějakou kačku a pomoci. 

Snad jsem tím nikoho nepobouřil, nejsem žádný spisovatel. Jen jsem si řekl, že je sepsání tohoto příspěvku taková maličkost a drobnost, kterou mohu kamarádově rodině pomoct. 

Děkuji, jestli jste to dočetli až sem....

číslo transparentního účtu, které pro rodinu bylo zřízeno 4430195053/0800. Výpis příspěvků by měl být viditelný každých 10 dní. 

Všem vám přeji pevné zdraví a ještě jednou díky.....

křelda.jpg

křelda1.jpg

Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 71
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

musím taktéž zaklepat, že jsem si tím prošel jen s mírným průběhem a dá se říci,, že bez problémů a následků.

Stálo a stojí mě to jen totální ztrátu běžecké kondice, co nebylo dřív už problém, dnes je. Výběhy kopců a schodů mi dávají na prdel jak kdybych je nikdy neběhal a ono vlastně celkově, jsem na tom jak kdybych nikdy neběhal a už to mám za sebou od půlky ledna.

Je to hnus. 

Upřímnou soustrast a přihazuji .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...