Přejít na obsah

pro kamaráda a jeho rodinu :-(


Gustaf

Doporučené příspěvky

Muzu off topics? Kdyztak at to admin smaze.

Jsem rad, ze je tohle forum gentlemanu. V dnesni dobe je to jedna z mala pozitivnich veci. Jsem strasne vdecnej, ze jsem na fakulte jeste zazil posledni generaci doyenu mediciny. Jeden muj profesor, ktereho jsem si hrozne vazil uz i jako triadvacetilety spratek s morem po kolena nam tehdy rikal: “to, ze vam bylo dano vic, nez ostatnim taky znamena, ze za ty ostatni mate tez urcitou zodpovednost, kdyz se dostanou do uzkych a nemuzou si sami pomoct”. Pan profesor tehdy zrestituoval cinzak v Praglu. Zalozil nadaci a za najmy podporoval nemajetny studenty. Kdyz jsem se ho ptal proc, tak mi odpovedel: “Podivej, je mi 80. Kdybych to prodal, tak co bych s temi miliony delal? Takhle to pomuze jinejm.”

P.S.
Od nej take pochazi ma oblibena veta: “prostitutka, at si o tom myslim, co chci, je profesional jako budete vy. Jen doufam v jinym oboru. A muze byt i v tom svym dobra. Obcas snad i potrebna. Ale kurva, hosi, kurva to je vada charakterova.”


Sent from my iPad using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 71
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 7 hodinami, Duke650 napsal:

Upřímnou soustrast. Odesláno, i za moji mámu. Zítra to budou tři týdny...

@Duke650 drž se a děkuji...i všem ostatním.

I pár drobnejch bude veliká pomoc..

Vážím si toho, že zde na fóru se najdou lidé, kteří dokáží pomoc pro ně neznámým lidem...v tomhle je tady svět v pořádku.

Díky

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...