Jump to content

pro kamaráda a jeho rodinu :-(

Recommended Posts

Omlouvám se, jestli to sem nepatří...ale zkusím to sem dát. Již jsem psal ve vlákně o koronaviru, že ta bestie mi sebrala během 3 týdnů kamaráda. Mladého zdravého skvělého kluka, sportovce tělem i duší....

Bohužel tu nechal samotnou manželku se dvěma malýma dětma. Ta pobírá invalidní důchod, už dvakrát si prošla rakovinou....Honza jí v těchto chvílích vždy skvěle podržel a byl jí oporou. Zrovna když tyto těžké chvíle přečkali a vše se začalo v dobré obracet, muselo se stát tohle neštěstí 😞 

Teď k tomu, proč to celé píšu...Na podporu rodiny byl zřízen transparentní účet, kde se pro rodinu shromažďují finanční prostředky na vyřešení budoucího života. Říkám si, že se třeba i zde někdo najde, kdo by byl ochotný poslat nějakou kačku a pomoci. 

Snad jsem tím nikoho nepobouřil, nejsem žádný spisovatel. Jen jsem si řekl, že je sepsání tohoto příspěvku taková maličkost a drobnost, kterou mohu kamarádově rodině pomoct. 

Děkuji, jestli jste to dočetli až sem....

číslo transparentního účtu, které pro rodinu bylo zřízeno 4430195053/0800. Výpis příspěvků by měl být viditelný každých 10 dní. 

Všem vám přeji pevné zdraví a ještě jednou díky.....

křelda.jpg

křelda1.jpg

Edited by Gustaf
  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

před 2 minutami, M3maniac napsal:

Wau, nevím co na to říct. Snad ať je už k ním osud milosrdnej. Odesláno.

děkuji moc, vážím si toho...každé pomoci v této nelehké době....

14 dní ležím doma s Covidem, relativně mírný průběh. Skoro můj ročník. Upřímnou soustrast a přispívám

musím taktéž zaklepat, že jsem si tím prošel jen s mírným průběhem a dá se říci,, že bez problémů a následků.

Stálo a stojí mě to jen totální ztrátu běžecké kondice, co nebylo dřív už problém, dnes je. Výběhy kopců a schodů mi dávají na prdel jak kdybych je nikdy neběhal a ono vlastně celkově, jsem na tom jak kdybych nikdy neběhal a už to mám za sebou od půlky ledna.

Je to hnus. 

Upřímnou soustrast a přihazuji .