Jump to content

Jaeger-LeCoultre Polaris Automatic

Recommended Posts

Už i hodinky mě přestávají bavit... :(

Zkusím nabídnout zde nedávno získané JLC Polaris Automatic skrásným modým ciferníkem, na gumě jsou super pohodlné. Stav prakticky nezměněn, tak si dovoluji použít lehce upravený předchozí popis:

Pár technických údajů - hodinky mají univerzální průměr 41mm a výšku cca 11mm, takže se velmi pohodlně nosí. Vodotěsnost je 100m. Uvnitř běží JLC kalibr 898E/1, který lze obdivovat přes safírové sklíčko na dýnku hodinek. Modrý ciferník je složen ze tří různých úprav povrchu, na světle dokáže vytvořit neuvěřitelné kombinace odstínů a barev.

Hodinky jsou ze srpna roku 2018, záruka na ně je 8 let, tj. ještě více než 5 let do srpna 2026! Navíc jsem je loni v září byly dány do servisu, protože při nastavování času šlo otáčet ručičkami pouze jedním směrem. Hodinky putovaly z Carollina přímo do oficiálního JLC servisu, kde je kompletně rozebrali, zkontrolovali a znovu složili, tj. v zásadě proběhl velký servis hodinek (mám k tomu ze servisu doklady). Takže teď běží perfektně a hodně dlouho je vystaráno.

Dokoupen k nim je originální hnědý řemen, černý kaučuk a motýlová sponu JLC, tím pádem jsou použitelné téměř pro jakoukoli příležitost.

Stav hodinek je výborný, samozřejmě jsou vidět drobné stopy nošení, zejména na tahu od kancldivingu a zezadu na nožkách od výměny řemenů/tahu. Žádné ťukance hodinky nemají, sklo je čisté. Balení k hodinkám je kompletní a záruční karta samozřejmě také.

Dokoupené řemeny a spona 25k.

Cena: 162 tis.

IMG_5195.jpg

IMG_5214.jpg

IMG_5215.jpg

IMG_5216.jpg

IMG_5217.jpg

IMG_5218.jpg

IMG_5219.jpg

IMG_5225.jpg

• 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Posted (edited)

Pár dotazů bylo, tak ještě doplním, že jsou k vidění v Brně a můj radius dojezdnosti je bohužel značně omezen. Pojištěnou poštu zvládám :)

Edited by wolfesh
  • 3 weeks later...

Stále jsou u mne a jen leží v krabici, což je škoda. S origo řemenem, gumou a tahem jsou to super univerzálky...

Další motivační sleva - 141 tis.

B18BF038-29BD-4C01-8AE4-5F0795205242.jpeg

5E5A8F20-10EF-4D53-840A-D06C8E692B2E.jpeg

• 2 weeks later...
  • Create New...