Přejít na obsah

Citizen - novinky 2021


Dave_S

Doporučené příspěvky

jj jsou zajímavé,tak tyhle mi nějak unikly když jsem prohlížel novinky.Citizen se nám nějak rozjel,začínám mít tuhle značku čím dál více rád

...paradny remake od Citizenu. Trochu mi zubatou lunetou aj tvarom pripominaju moje duplexy
JP3020


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 287
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Spanelaci maji trosku detailnejsi clanek a dalsich par fotek tech novinek s eco-drive. Akorat tam pisou, ze dostupnost ve Spanelsku bude v zari. Na japonskych strankach psali dostupnost v cervnu. Pokud to bude zase az po letu, tak mi to prijde trosku fail

https://www.relojesmadeinjapan.com/post/novedades-citizen-promaster-200m-titanio-reinterpretacion-1982-referencias-bn0227-bn0228-bn0220

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
V 4. 4. 2021 v 10:48, AndyAaron napsal:

Spanelaci maji trosku detailnejsi clanek a dalsich par fotek tech novinek s eco-drive. Akorat tam pisou, ze dostupnost ve Spanelsku bude v zari. Na japonskych strankach psali dostupnost v cervnu. Pokud to bude zase az po letu, tak mi to prijde trosku fail emoji51.png

https://www.relojesmadeinjapan.com/post/novedades-citizen-promaster-200m-titanio-reinterpretacion-1982-referencias-bn0227-bn0228-bn0220

Maj to pěkný, ale štve mě, že to zase není day/date. To je takovej problém udělat pěknou ecodrive potápku s day/date?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, vikinho napsal:

Nikde jsem je tu nenašel.. celkem podařené Eco-drive Citizen Corso AW0090-XXX, co myslíte?

 

https://www.citizenwatch.com/us/en/product/AW0090-02X.html

Corso-main.png?u=41zuoe&crop=false&posit

Tyhle tak získat s datovým (vlastně dayovým) věncem v portugalštině, tak bych se pokaždé těšil na páteční city žen ;o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On pravdu má .... ;o)

a jako v jiných jazycích, opravdu používají první tři písmenka v hodinkovém okénku.

Je to na palici mít logiku číslování dnů o den posunutou,
každopádně na přesnost IWC Portugieserů to nemá vliv

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
před 6 minutami, KatkaB napsal:

Bylo to už tady? NH8390. 

 

NH8390.jpg

Já je teda vidím poprvé a líbí se mi moc! Pvd teda moc nepreferuji, ale ty barevný jsou super. A naživo by to mohlo vypadat ještě líp... Koukám jsou i v modré variantě. A na dutyfreeislandshop.com je mají za $160 😱. Tak myslím, že toto vyzkouší hodně lidí (pardon, chronomagorů 😉 ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, _lip_ napsal:

Zrovna na dutyfreeisland je mám v košíku, ale bohužel mají teď stopnutou veškerou dopravu, takže nejsou schopni nic odeslat 😞

Super, fandím, ať se doprava brzy zvetí a odešlou ti je! Určitě mluvím za víc lidí, že doufáme ve foto a dojmy, až ti dorazí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...