Přejít na obsah

Citizen - novinky 2021


Dave_S

Doporučené příspěvky

Velkejch mrch mi prijde, ze je na trhu dost. S integrovanym tahem je 40mm az az, zvladl bych i 38. Je super, ze jsou ve vice barvickach. Ta zelena vypada hodne vesele. Nejsem si jistej tou korunkou na ctyrce, nejak se mi to prestalo libit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 284
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 31 minutami, AndyAaron napsal:

Velkejch mrch mi prijde, ze je na trhu dost. S integrovanym tahem je 40mm az az, zvladl bych i 38. Je super, ze jsou ve vice barvickach. Ta zelena vypada hodne vesele. Nejsem si jistej tou korunkou na ctyrce, nejak se mi to prestalo libit.

Copak můžu za to, že vám ruce zakrněly na průměru hůlky Harryho Pottera? 🤣

Ale jinak se mi designově víc líbí ten model NB1050 z předchozí strany, ale ten je ještě menší - 38mm, takže nic pro chlapy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@tombas

Ale vsak pokud chces neco vetsiho, tak mas treba Aikony ve 42mm, nebo i Citizen sam dela spousty hodinek pomerne velke velikosti 42+. Tak mi "hulkari" jsme radi, ze mame aspon sem tam nejakeho zastupce, tak nam to neber ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, AndyAaron napsal:

@tombas

Ale vsak pokud chces neco vetsiho, tak mas treba Aikony ve 42mm, nebo i Citizen sam dela spousty hodinek pomerne velke velikosti 42+. Tak mi "hulkari" jsme radi, ze mame aspon sem tam nejakeho zastupce, tak nam to neber ;) 

Ale já vám to přeju a určitě vám nic neberu, to zase ne! Ale o to více se mi líbí přístup výrobců kteří nabídnou jeden model v různých velikostech, např. 37, 39, 42, 44 mm, ale moc jich není. Třeba Aikony jsou 39 a 42, to je super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Asi budu pro smích, ale oproti Seiku mi ty dvě novinky připadají vlastně ok. Detail v indexech plus relativně decentní cifr s barevným sladěním. Designově mi zapracování tématu připadá moc dobré. Být fanda do Citizen a Marvel, tak si to jednoznačně koupím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...
Návštěvník Chilliluk

Jojo, tyhle když jsem uviděl v prodeji, tak jsem se dost divil. Já bych býval čekal spíš ukončení výroby původních JP2000 bez náhrady, ale tohle mě dost potěšilo. Stejně jsem si ale koupil klasický  (zase) a tyhle nový varianty si nechám na příště 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se líbí, ale jak píše pan doktor, prostě se mi líbí jako koláž všeho, co už se někde vyskytuje a vyrábí nebo vyrábělo... Univerzální, pěkný potápky, ale nějak mi chybí důvod, proč si je kupovat, když značka produkuje ikonické Promastery nebo u Orientu jde sáhnout po Mako, Ray, u Seiko po SKX, želvách, samuraích, sumo...🤷‍♂️

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...