Přejít na obsah

Citizen - novinky 2021


Dave_S

Doporučené příspěvky

před 7 minutami, AndyAaron napsal:

Mne se to celkove libi, ale to bude predlohou v podobe OP/DJ. 

Tohle asi bude ten hlavni problem. Jinak souhlasim a podepisuji v plnem rozsahu :)

Ale cilovka bude jinde a tam si myslim ze budou mit uspech. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 284
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Novinka to úplně neni. Už jsou snad rok v prodeji. Žlutá varianta byla hned pryč.

Maji i bilou variantu cifru. Jo, a taky PVD s černý camo cifrem - nebo tak něco. 

Pohodlné na ruce. Tah sedí výborně. Zpravovani za tu cenu taky bez výtek. Průhled neřeším. Stojek je bohužel bez hacku.

IMG_20220330_132803.jpg

IMG_20220329_144658.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, AndyAaron napsal:

@CEGY - zajimavy, clanek byl tri dny starej a pisou dostupnost v cervenci 2022 :D Dobre ty.

Kde jsi je prosim kupoval? Jak mas velke zapesti? Absence hackingu mne nevadi, spis naopak.

Kupoval jsem je na nejakem asijském eshopu, musel bych dohledat. Měli je kdysi i na skywatches.

Zapesti cca 18,5. Momentálně je nosi žena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

A co bych se nepřidal. Dlouho jsem se modlil ke zlatému teleti (Seiko, automat... ) než jsem našel to, co mne opravdu chytí a nepustí.

A není to vysoká hodinařina, ani hodinky závislé na lidské práci. Bohužel, já potřebuju titan, safír a samostanost. Takže mám třetí ecodrive a pro pestrost asi tak sedm BocciaTitanium co nešlo odolat vábní Timestore za poloviční +/- ceny. A připadám si na konci cesty. (To jsem si myslel i před měsícem, než jsem uviděl Citizen BM7570-80x - už jsou doma ;o)

Upraveno uživatelem Datel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 30. 6. 2022 v 18:08, Datel napsal:

A co bych se nepřidal. Dlouho jsem se modlil ke zlatému teleti (Seiko, automat... ) než jsem našel to, co mne opravdu chytí a nepustí.

A není to vysoká hodinařina, ani hodinky závislé na lidské práci. Bohužel, já potřebuju titan, safír a samostanost. Takže mám třetí ecodrive a pro pestrost asi tak sedm BocciaTitanium co nešlo odolat vábní Timestore za poloviční +/- ceny. A připadám si na konci cesty. (To jsem si myslel i před měsícem, než jsem uviděl Citizen BM7570-80x - už jsou doma ;o)

To úplně chápu, pár modelů v automatu se mi líbí, ale je to přesně to, co mě od nich odrazuje. Dělá ještě někdo mimo Citizen a Casio nějaký pěkný soláry s rádiem? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Datel napsal:
V 1. 7. 2022 v 15:56, sodekcz napsal:

@Datel tak nahoď foto, kurňa 😄

tak posuďte sami. Jeden z nejméně zelených ciferníků co se deklarují jako GREEN ;o)
velice mne zaujal první článek tahu. to tvarování prostě žeru ;o) - a celé jsou holt aktuálně nejvíc nejlepší co mám doma


 

BM7570.jpg

BM75702.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 7. 8. 2021 v 10:09, AndyAaron napsal:

Ja narazil nedavno na bicolory, ale jinou verzi ne. Tohle je zajimava barva, ale neberou me ani jedny teda.

ja poviem za seba, ze sa mi pozdavaju, hlavne tie s kovovym naramkom (dal by som tam ich origo gumu). cena cca 250 EUR je tiez celkom fajn

Zobraziť zdrojový obrázok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...