Přejít na obsah

Citizen - novinky 2021


Dave_S

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 284
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...
V 20. 6. 2022 v 5:37, CEGY napsal:

Novinka to úplně neni. Už jsou snad rok v prodeji. Žlutá varianta byla hned pryč.

Maji i bilou variantu cifru. Jo, a taky PVD s černý camo cifrem - nebo tak něco. 

Pohodlné na ruce. Tah sedí výborně. Zpravovani za tu cenu taky bez výtek. Průhled neřeším. Stojek je bohužel bez hacku.

IMG_20220330_132803.jpg

IMG_20220329_144658.jpg

To jsi tu opravdu jediný kdo je tu má? :) Už se nemůžu dočkat až příjdou. Jen je škoda že nemaj klasický stěžejky aby se daly nosit i na nato strapu..ale možná je to dobře, já je vždycky hodím na nato a tah pak už se k tahu nevracím. Tak budu mít jedny hodinky pořád na tahu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 8. 8. 2022 v 20:44, Spongebob napsal:

To jsi tu opravdu jediný kdo je tu má? :) Už se nemůžu dočkat až příjdou. Jen je škoda že nemaj klasický stěžejky aby se daly nosit i na nato strapu..ale možná je to dobře, já je vždycky hodím na nato a tah pak už se k tahu nevracím. Tak budu mít jedny hodinky pořád na tahu ;)

 

jó, tenhle ciferník by prolomil mou přehradu že jako stačilo ;o) akorát aby to byl EcoDrive, Supertitanium a safír a pak svých 5k CZK nebudu litovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, Datel napsal:

jó, tenhle ciferník by prolomil mou přehradu že jako stačilo ;o) akorát aby to byl EcoDrive, Supertitanium a safír a pak svých 5k CZK nebudu litovat

Tak safír samo mají, eco drive bych taky bral tj fakt :( ale titan e e , je to pak moc lehky a mám pocit že nosím nějaký štěrchátka :) nic ve zlým! Každý preferuje něco jinýho ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Titanovky s radiem jsou asi moje nejčastější pracovní hodinky. Takové ty, když nechci vůbec nic řešit, sáhnu, nasadím a valím. Možná jsou všeobecně moje nejnošenější. Přijdou mi fajn a rozhodně ne jako štěrchátka. To jsou ty osobní preference. V postatě si ani nedokážu představit, že bych je něčím byl schopen nahradit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proto říkám, že každýmu sedí něco jinýho.. ;) je to tak se vším..od hodinek, přes auta a ženský :)

Můj kolega obchoďák nosí do práce občas nějaký Citizeny s radiem, ekem, a v titanu .. zkoušel jsem je a prostě se mi ten titanovej tah nelíbil/neseděl. 

titan pouzdro na pěkné gumě už by bylo zas o něčem jiným. Třeba Victorinoxy Inox.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teda a Titan nedám dopustit a další budou už jen z něho. I když musím uznat, že jsem si musel trošku zvyknout. Při zkoušení u prodejce se zdálo vše v cajku, když jsem koupil tak jsem chvíli přemýšlel jestli jsem neudělal volovinu (nesedělo to ideálně) ale nakonec naprostá spokojenost. To ale není podle mě odvislé od materiálu ale od konstrukce tahu. když o tom tak přemýšlím, měl jsem podobné pocity u každých hodinek na tahu co jsem měl....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Toblin napsal:

Hmm, tak sem dnes objednal "jedny žluťáky prosím", NJ0150-81Z :) Uvítal bych pokročilejší strojovnu, případně pevný dýnko. Jinak se na ně moc těším. Zpracování vypadá super za ty prachy, a co jsem četl, potvrzují to i majitelé.

CITIZEN-TSUYOSA-Collection-accessible-automatic-integrated-bracelet-watch-spoty-chic-1970s-1.jpg

Mohol si mi vziat jedne…kde to predavaju?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, EpsteinBarr napsal:

Mohol si mi vziat jedne…kde to predavaju?

pravděpodobně jako já, tzn na Helveti :) 

PS: já mám čekačku 2 měsíce, byla to předobjednávka. Ale už se to krátí :) 

Upraveno uživatelem Spongebob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jenom k tem retro potapkam BN6021 dodavam, ze se zacnou prodavat 16.8. (nebo 19. uz jsem zapomnel). Ty poznamky o tom, z "dost bylo retra" a o mikrobrandech a tak... Citizen ma xakru snad historii, na kterou je pravem hrdy, a oprasit tenhle model, to byl podle meho super tah. Mikrobrandu je plny pytel, retro modelu taky, ale v titanu, se safirem, s touhle historii... napada me jen Citizen a BN6021 🙂 

Po dlouhe dobe hodinky, ktere me nadchly... i kdyz si pockam, jak to dopadne nazivo. Za tech avizovanych ± 700 USD to je teda hodne dobra nabidka. Za to jim odpustim i tu mercedesku na hodinove rucicce... je to historicky presne, i kdyz muj salek kavy to neni. 😉 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 20. 6. 2022 v 12:57, CEGY napsal:

Kupoval jsem je na nejakem asijském eshopu, musel bych dohledat. Měli je kdysi i na skywatches.

Zapesti cca 18,5. Momentálně je nosi žena.

Ahoj, prosimtě ještě bych se chtěl zeptat ohledně toho tahu... není to "štěrchátko"? = plechová lacinost? :) vypadá jako dobře... jen ať vím co čekat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...