Přejít na obsah

Citizen - novinky 2021


Dave_S

Doporučené příspěvky

před 10 minutami, dr.sphinx napsal:

Fórum gentlemanů hipsterů.

Jedna etická: Jak jsou na tom borci s quartzem bez GPS/RC? Furt hipsteři, nebo taky můžou k Hasňovi do no-bulšit klubu?

,

Toho kluka asi něco žere. Snaží se být nad věcí, ale moc mu to nejde. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 286
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 13 hodinami, Hasňa napsal:

Mám informace dvě. Ten strojek bude tisíckrát nepřesnější, náročnější na údržbu a uživatelsky náročnější a nepřívětivější, než jakýkoliv jejich rádio/GPS Eco Drive. A o dost dražší. Takže anachronismus pro hipstery. emoji6.png
 

Tenhle elaborát můžeš napsat k 95% hodinových vláken na tomto fóru. Proč jsem to tam nikde nenašel?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už se bavíme o hodinkách:

Zajímalo by mě, jestli to bude mít Duratect. Vsadil bych si, že spíš jo, protože ho Citizen dává do svýho high-endu všude, včetně ocelových 0100 (mimochodem - nejpřesnější (autonomně) náramkový quartzy ever, ale za 150+. Hipsteřina ano či ne?). Na druhou stranu povrchovky všeho druhu na drahý kousky nepatří, ať už kvůli leštění nebo kvůli principu, zatřetí to třeba nebudou chtít kvůli zpracování.

Nejlepší Duratecty (jsou různý třídy, je v tom bordel) ale fungujou opravdu dobře, Diasliz hadr.

Tohle asi bude jen jakoby stín, žejo.

1372195442_ScreenShot2021-03-17at13_14_03.png.a0169a27a8ef47743c10d17b03f1365e.png

Prostě se mi líběj a doufám, že se sem dostanou. A jak často má člověk možnost pořídit si úplně první model nový etapy opravdu velký značky? Ale fakt to stojí hrozně moc.

 

 

Upraveno uživatelem dr.sphinx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tenhle elaborát můžeš napsat k 95% hodinových vláken na tomto fóru. Proč jsem to tam nikde nenašel?
Protože by to Bert vyhodnotil jako tapetování a dal by ji banán. Navíc Citizen je můj domácí tým a tohle je Citizen vlákno. To máš tak, na diskuzním fóru by měl člověk psát jen tam, kde má něco k věci. Ale jinak máš více méně pravdu, v 95,4 % vláken by se mělo napsat, že Subaru je cool.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už se bavíme o hodinkách:
Zajímalo by mě, jestli to bude mít Duratect. Vsadil bych si, že spíš jo, protože ho Citizen dává do svýho high-endu všude, včetně ocelových 0100 (mimochodem - nejpřesnější (autonomně) náramkový quartzy ever, ale za 150+. Hipsteřina ano či ne?). Na druhou stranu povrchovky všeho druhu na drahý kousky nepatří, ať už kvůli leštění nebo kvůli principu, zatřetí to třeba nebudou chtít kvůli zpracování.
Nejlepší Duratecty (jsou různý třídy, je v tom bordel) ale fungujou opravdu dobře, Diasliz hadr.
Tohle asi bude jen jakoby stín, žejo.
1372195442_ScreenShot2021-03-17at13_14_03.png.a0169a27a8ef47743c10d17b03f1365e.png
Prostě se mi líběj a doufám, že se sem dostanou. A jak často má člověk možnost pořídit si úplně první model nový etapy opravdu velký značky? Ale fakt to stojí hrozně moc.
 
 
Čumím na tu fotku, a nevím. Vypadá to jako nějaká fazeta, ale je to divné.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sphinx: Bylo to skutečné osvícení a osvobození a já Ti za to tímto děkuji. ten pocit svobody bez mechanické koule na noze je životodárný. Ale s Wizardem to byl taky souboj v trpělivosti. Nechtěl je pustit. Ale nakonec se mu zželelo.

Zrovna teď všechny na poradě uklidňuje vědomí, že v místnosti je zařízení ukazující skutečně přesný čas, a to i přes to, že jsem hodinky nenastavoval od doby jejich pořízení; magické. 815edc95bd30602755508daf19ade826.jpgcf9380c9dd3a53ddecbade8dea86418f.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...