Jump to content

Citizen - novinky 2021

Dave_S
 Share

Recommended Posts

před 7 minutami, AndyAaron napsal:

Mne se to celkove libi, ale to bude predlohou v podobe OP/DJ. 

Tohle asi bude ten hlavni problem. Jinak souhlasim a podepisuji v plnem rozsahu :)

Ale cilovka bude jinde a tam si myslim ze budou mit uspech. 

• Replies 230
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Novinka to úplně neni. Už jsou snad rok v prodeji. Žlutá varianta byla hned pryč.

Maji i bilou variantu cifru. Jo, a taky PVD s černý camo cifrem - nebo tak něco. 

Pohodlné na ruce. Tah sedí výborně. Zpravovani za tu cenu taky bez výtek. Průhled neřeším. Stojek je bohužel bez hacku.

IMG_20220330_132803.jpg

IMG_20220329_144658.jpg

@CEGY - zajimavy, clanek byl tri dny starej a pisou dostupnost v cervenci 2022 :D Dobre ty.

Kde jsi je prosim kupoval? Jak mas velke zapesti? Absence hackingu mne nevadi, spis naopak.

před 3 hodinami, AndyAaron napsal:

@CEGY - zajimavy, clanek byl tri dny starej a pisou dostupnost v cervenci 2022 :D Dobre ty.

Kde jsi je prosim kupoval? Jak mas velke zapesti? Absence hackingu mne nevadi, spis naopak.

Kupoval jsem je na nejakem asijském eshopu, musel bych dohledat. Měli je kdysi i na skywatches.

Zapesti cca 18,5. Momentálně je nosi žena.

jo ty jsou fakt moc pěkný :) Jen bych nevěděl jestli by mi stačila ta modrá a nebo bych si připlácel za žlutou :) 

Zelená sice teď frčí, ale já jí neholduju.. Jo kdyby měli i tyrkysovou, tak bych měl jasno :) 

• 2 weeks later...

A co bych se nepřidal. Dlouho jsem se modlil ke zlatému teleti (Seiko, automat... ) než jsem našel to, co mne opravdu chytí a nepustí.

A není to vysoká hodinařina, ani hodinky závislé na lidské práci. Bohužel, já potřebuju titan, safír a samostanost. Takže mám třetí ecodrive a pro pestrost asi tak sedm BocciaTitanium co nešlo odolat vábní Timestore za poloviční +/- ceny. A připadám si na konci cesty. (To jsem si myslel i před měsícem, než jsem uviděl Citizen BM7570-80x - už jsou doma ;o)

Edited by Datel

V 30. 6. 2022 v 18:08, Datel napsal:

A co bych se nepřidal. Dlouho jsem se modlil ke zlatému teleti (Seiko, automat... ) než jsem našel to, co mne opravdu chytí a nepustí.

A není to vysoká hodinařina, ani hodinky závislé na lidské práci. Bohužel, já potřebuju titan, safír a samostanost. Takže mám třetí ecodrive a pro pestrost asi tak sedm BocciaTitanium co nešlo odolat vábní Timestore za poloviční +/- ceny. A připadám si na konci cesty. (To jsem si myslel i před měsícem, než jsem uviděl Citizen BM7570-80x - už jsou doma ;o)

To úplně chápu, pár modelů v automatu se mi líbí, ale je to přesně to, co mě od nich odrazuje. Dělá ještě někdo mimo Citizen a Casio nějaký pěkný soláry s rádiem? 

Zdar. jelikož si řadím hodinky na internetu od nejnižší ceny, tak Casio řízené radiem vidím pokaždé s tím plastovým dílcem v pouzdru. a to by teda nešlo ;o). Pro mne by zbyl Citizen...

před 12 hodinami, Datel napsal:
V 1. 7. 2022 v 15:56, sodekcz napsal:

@Datel tak nahoď foto, kurňa 😄

tak posuďte sami. Jeden z nejméně zelených ciferníků co se deklarují jako GREEN ;o)
velice mne zaujal první článek tahu. to tvarování prostě žeru ;o) - a celé jsou holt aktuálně nejvíc nejlepší co mám doma

BM7570.jpg

BM75702.jpg

V 7. 8. 2021 v 10:09, AndyAaron napsal:

Ja narazil nedavno na bicolory, ale jinou verzi ne. Tohle je zajimava barva, ale neberou me ani jedny teda.

ja poviem za seba, ze sa mi pozdavaju, hlavne tie s kovovym naramkom (dal by som tam ich origo gumu). cena cca 250 EUR je tiez celkom fajn

Zobraziť zdrojový obrázok

• 2 weeks later...
V 10. 7. 2022 v 20:25, AndyAaron napsal:

Ty jo, to je teda i dobra cena. Skoda, ze zatim nemaji ty stribrne.

Tak jsem se zapsal na waiting list :D