Přejít na obsah

Nákup Doxa


Žigi

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 42
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ahoj, já na svou objednávku čekám, tak pak dám info z procesu. Nakupoval jsem přímo na stránkách DOXA a podle všeho by to mělo být již včetně DPH atd. Posílají z německé pobočky.

Prozradím, že rychlostí se zrovna pyšnit nemohou, ale věřím, že něco přijde :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Verses napsal:

Ahoj, já na svou objednávku čekám, tak pak dám info z procesu. Nakupoval jsem přímo na stránkách DOXA a podle všeho by to mělo být již včetně DPH atd. Posílají z německé pobočky.

Prozradím, že rychlostí se zrovna pyšnit nemohou, ale věřím, že něco přijde :D

Ok, díky moc. Tak jestli mi pak dáš vědět, jestli šlo z DE nebo Švajcu. Moc díky. Sojové laté za to, díky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak potvrzuji, že balík odešel 10 dní od zaplacení GLS z Německa Germany Vaihingen / Enz. Čekám, že to tu do konce týdne snad bude.

Koukám, že v objednávce Doxa přímo zmíní Švýcarsko, ale naštěstí to mají takhle pořešený. "We will send you another email with tracking number as soon as your watch leaves our headquarters in Switzerland. " Ještě dodám, že e-mail s číslem neposlali, ale je k dohledání po rozkliknutí objednávky. 

 

Co se chystáš objednat. Nové karbonky? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, steel napsal:

normalne zaplatis kartou, cena uz je komplet, vcetne cesty, prijdou cca do 10 dni z Nemecka. Doxa tusim uz prodava jenom timhle zpusobem a uz neprodukuje ty DIVNY ostatni modely.

Tak ona "normální" Doxa pořád existuje, co vim, tak Fast dodával ještě nedávno právě ji. Je to taková ta ala čína produkce. SUB divize, která funguje na doxawatches.com, ani jinak než pouze přes svůj web za posledních dvacet let ani neprodávala. Je pravda, že za doby Ricka fungovala čistě na limitovanejch reedicích

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli se nepletu, tak Doxu jako značku koupili před pár lety čínani. Právě toto distribuje (nebo distribuoval FAST). Našel jsem toto. SUB divize jede od znovuzrození celou dobu svojí vlastní cestou a je prodávána na doxawatches.com a je vlastněna Jenny family (nějaký info o struktuře zde). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, sashator napsal:

Jestli se nepletu, tak Doxu jako značku koupili před pár lety čínani. Právě toto distribuje (nebo distribuoval FAST). Našel jsem toto. SUB divize jede od znovuzrození celou dobu svojí vlastní cestou a je prodávána na doxawatches.com a je vlastněna Jenny family (nějaký info o struktuře zde). 

Ty blaho... to jsem vubec netusil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...