Jump to content

Nákup Doxa

Recommended Posts

Pánové jak koupit Doxy? Jedině přes jejich web ? Tady v CZ jsem nenašel nějaký zastoupení. Takže koupě ze Švýcarska, pak clo a dph ?

Chrono24 taky skoro nic, což mě překvapilo :D

Díky za radu.

před 26 minutami, funík napsal:

Nekupuj si je. Je to předražený kýč pro hipstery bez trocha vkusu.

Díky. Vic ti napisu az si dopiju svoje kaficko a snim si avokadovej toastík :)

IMG_2686 maly.jpg

Ahoj, já na svou objednávku čekám, tak pak dám info z procesu. Nakupoval jsem přímo na stránkách DOXA a podle všeho by to mělo být již včetně DPH atd. Posílají z německé pobočky.

Prozradím, že rychlostí se zrovna pyšnit nemohou, ale věřím, že něco přijde :D

před 6 minutami, Verses napsal:

Ahoj, já na svou objednávku čekám, tak pak dám info z procesu. Nakupoval jsem přímo na stránkách DOXA a podle všeho by to mělo být již včetně DPH atd. Posílají z německé pobočky.

Prozradím, že rychlostí se zrovna pyšnit nemohou, ale věřím, že něco přijde :D

Ok, díky moc. Tak jestli mi pak dáš vědět, jestli šlo z DE nebo Švajcu. Moc díky. Sojové laté za to, díky :D

před 28 minutami, brownwld napsal:

Díky. Vic ti napisu az si dopiju svoje kaficko a snim si avokadovej toastík :)

IMG_2686 maly.jpg

Přečtu si to hned jak se vrátím z barber shopu 🤙

Také jsem uvažoval o nákupu, docela se divím, že u nás nemají zastoupení, přitom je tu nosí dost lidí. To by mohla být dobrá příležitost, co třeba kluci z Helveti? @Jiří Štencek

normalne zaplatis kartou, cena uz je komplet, vcetne cesty, prijdou cca do 10 dni z Nemecka. Doxa tusim uz prodava jenom timhle zpusobem a uz neprodukuje ty DIVNY ostatni modely.

před 35 minutami, xbraj19 napsal:

@brownwld kafíčkem nikoho neuchvátíš, pravý hipster pije sojové latéčko 🤣

Kamaráda, ja su z vesnice. Tyhle městský manýry pro mě nejsou. :D 

Tak potvrzuji, že balík odešel 10 dní od zaplacení GLS z Německa Germany Vaihingen / Enz. Čekám, že to tu do konce týdne snad bude.

Koukám, že v objednávce Doxa přímo zmíní Švýcarsko, ale naštěstí to mají takhle pořešený. "We will send you another email with tracking number as soon as your watch leaves our headquarters in Switzerland. " Ještě dodám, že e-mail s číslem neposlali, ale je k dohledání po rozkliknutí objednávky. 

Co se chystáš objednat. Nové karbonky? :)

před 16 hodinami, steel napsal:

normalne zaplatis kartou, cena uz je komplet, vcetne cesty, prijdou cca do 10 dni z Nemecka. Doxa tusim uz prodava jenom timhle zpusobem a uz neprodukuje ty DIVNY ostatni modely.

Tak ona "normální" Doxa pořád existuje, co vim, tak Fast dodával ještě nedávno právě ji. Je to taková ta ala čína produkce. SUB divize, která funguje na doxawatches.com, ani jinak než pouze přes svůj web za posledních dvacet let ani neprodávala. Je pravda, že za doby Ricka fungovala čistě na limitovanejch reedicích

ja jsem prave nikde nenasel web s tou "ostatni" produkci, mysleno cinou. Driv tam byla jeste rada graphic, ty osmidenni, ted uz jenom rada SUB... nevim zas tolik casu se mi tomu nechce venovat, ale mel jsem za to, ze se (spravne) soustredi na zlaty vejce a dal nekurvej jmeno.

Jestli se nepletu, tak Doxu jako značku koupili před pár lety čínani. Právě toto distribuje (nebo distribuoval FAST). Našel jsem toto. SUB divize jede od znovuzrození celou dobu svojí vlastní cestou a je prodávána na doxawatches.com a je vlastněna Jenny family (nějaký info o struktuře zde). 

před 1 hodinou, sashator napsal:

Jestli se nepletu, tak Doxu jako značku koupili před pár lety čínani. Právě toto distribuje (nebo distribuoval FAST). Našel jsem toto. SUB divize jede od znovuzrození celou dobu svojí vlastní cestou a je prodávána na doxawatches.com a je vlastněna Jenny family (nějaký info o struktuře zde). 

Ty blaho... to jsem vubec netusil.