Přejít na obsah

Sleva v Details na Breitling?


Dave

Doporučené příspěvky

Dobrý den,

někde jsem tady četl,že kdosi kupoval Breitlingy na Václaváku v Details a dostal na ně slevu 25%. To asi nedostane každej,co? Nebo je na to nějakej zvláštní postup? :guiltysmiley:

Jednalo se o akci Dny Marianne, kdy o vikendu 14-15.9. bylo mozne ziskat slevu 25% po predlozeni kuponu z casopisu Marianne. Tato akce byla i v lonskem roce a letos nekdo na foru psal, ze se "ve spolupraci" s dalsim damskym casopisem jeste vyskytne sleva 20%, ale kde to je ted presne nevim..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mě řekněte,že na nějakej kupón z časáku za 60,- dostanu slevu 25.000,- (25%).

Presne tak ;) Nepocitej s tim, ze dostanes 25% mimo "akcni" dny, ale nejakou slevu urcite dostanes pri platbe cash + treba muzes do Details vyuzit programu Sphere/Sphere VIP a potom tam jsou taky nejaky slevy.. A nebo pockat na pristi zari/rijen ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nějakou slevu sice asi dá každý dobrý obchodník,ale 20-25% na hodinky za 100 tisíc si myslím,že se normálně "bez kupónu" ukecat nedá.. :crying_anim: To mě teda fakt štve,nějakej blbej kupón..

Neviem.. ja som si zatial este take drahe nekupil. Ale myslim, ze v zahranici je nizsia cena a este k tomu su obchodnici ochotnejsi. Ak by som isiel do Breitlingu, tak kupijem letenku na vikend do Miami.. navstivim znameho, kupim Breitlingy so zlavou aspon 30 % oproti US cene a letim naspat domov :-)

Upraveno uživatelem JAR0
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak ;) Nepocitej s tim, ze dostanes 25% mimo "akcni" dny, ale nejakou slevu urcite dostanes pri platbe cash + treba muzes do Details vyuzit programu Sphere/Sphere VIP a potom tam jsou taky nejaky slevy.. A nebo pockat na pristi zari/rijen ;)

 

Díval jsem se na stránky Sphere,jestli to dobře chápu,tak si koupím kartu za 1.500,- a s ní dostanu v Details slevu 10%. A jaký jsou podmínky pro Sphere VIP?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díval jsem se na stránky Sphere,jestli to dobře chápu,tak si koupím kartu za 1.500,- a s ní dostanu v Details slevu 10%. A jaký jsou podmínky pro Sphere VIP?

Jak funguje Sphere bohuzel nevim, mam Sphere VIP na karte od RB + Sphere "classic" na karte Timezone, kterou jsem od nich dostal pri nakupu.. Puvodne jsem myslel, ze VIP program ma od RB jen zlata karta, ale kolega ma stribrnou a je tam VIP taky ;) Myslim, ale ze variant bude mnohem vic, jen je neznam a na strankach sphere.cz jsem je nenasel ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...