Přejít na obsah

bi-color / zlato-oceľ


Doporučené příspěvky

Ahojte :)

rozmýšľam nejakú dobu žeby som vyskúšal hodinky v kombinácii oceľ a zlatá PVD ( na echt zlaté hodinky zatiaľ nemám financie).Neviem si predstaviť či by sa mi to hodilo preto to chcem skúsiť a utvrdiť sa vtom. Čisto zlate ma nelákajú to viem určite ,ale bi-color sa mi na fotkách dosť páči. Chcem niečo športovejšieho kludne potápky trojručky s dátumom (môže byť aj bez) niečo kde je tá zlatá rozumne zakomponovaná žiadnu kolotočarinu nehľadám proste decentnná kombinácia zlatej a ocele. Farba dialu môže byť modra ,alebo čierna biela sa mi k zlatej nehodí.

Ideálne automaty v cene tak do 1500€ samozrejme nemusia byt nové. čo sa mi  zatiaľ páči tak TH Aquaracer , takže niečo v podobnom duchu ak Vás niečo napadne pridávajte nižšie aj s foto nech mam nejaké dalšie alternatívy.

ďakujem

 

 

 

bicolor.jpg

th black.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

54 minutes ago, olin001 said:

Když si řeknu bicolor vybaví se mi Hydroconquesty  

mám to stejně, tedy v této cenové relaci. Pro ilustraci doplňuju obrázky, osobně bych jako konzerva šel do černých, ale ty modré nejsou o nic horší.

41.00 mm Stainless steel and yellow PVD coating case with Sunray black dial and Stainless steel and41.00 mm Stainless steel and yellow PVD coating case with Sunray blue dial and Stainless steel and

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Promiň, já vím, že to má každý jinak, ale za mě teda "decentnná kombinácia zlatej a ocele" na pouzdře a/nebo náramku prostě neexistuje! Všechno mi to připomíná rodinu Kočkovu. Něco jiného jsou ovšem třeba jemné zlaté indexy v kombinaci s ocelovým pouzdrem... Každopádně jsem zvědav, jestli Ti někdo poradí něco, co mi ty Kočkovy připomínat nebude. Držím palce a omlouvám se, že jsem nepřispěl zrovna konstruktivně 😃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Kex napsal:

Promiň, já vím, že to má každý jinak, ale za mě teda "decentnná kombinácia zlatej a ocele" na pouzdře a/nebo náramku prostě neexistuje! Všechno mi to připomíná rodinu Kočkovu. Něco jiného jsou ovšem třeba jemné zlaté indexy v kombinaci s ocelovým pouzdrem... Každopádně jsem zvědav, jestli Ti někdo poradí něco, co mi ty Kočkovy připomínat nebude. Držím palce a omlouvám se, že jsem nepřispěl zrovna konstruktivně 😃

Tak od toho se prostě musíš oprostit, 💩 na Kočku a užívat si zase něco jiného než šedou ocel. Jo, žluté PVD často nevypadá jako skutečné zlato, tam bych byl opatrný a ten odstín si někde okouknul v reálu, aby to opravdu nevypadalo jak z tržnice. Růžové zlato je trochu decentnější, ale aby to zase nebylo moc ženské. Jedině pak echt gold, s tím chybu neuděláš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

×
×
  • Vytvořit...