Přejít na obsah

Archimede Pilot H


kubson

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 66
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

 

Co bys volil ty, Archimede nebo Steinhart? (myslím ten s automatem)

 

toto:

http://www.chronoshop.cz/katalog/hodinky-S...44-mm-automatic

nebo toto:

http://www.chronoshop.cz/katalog/hodinky-Archimede-Pilot-H

 

Je tam patrný nějaký rozdíl v kvalitě zpracování?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Vit

 

ja hlasujem pre Archimede ..... nejaky konkretny technicky dovod pre to sice nemam ale A je mi proste milsia znacka, jejich modely su viac svoje. Produkcia S je na moj vkus moc inspirovana. U aviatorov v tomto smere niet moc co riesit lebo vsetky vyzeraju rovnako, ale trebars u Divers ci chrono u mna jasne vedie designom A. ....S. sice v poslednej dobe napravuje svoju povest rolexu pre chudobnych modelmi Triton ale aj tak mam A radsej :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono by bylo krásné, kdyby to za tu devítku mělo třeba: modřené ručky, nějaký inhouse kalibr s chronometr certifikací, bikonkávní safír s antireflexem i po stranách, no a úplně nejlepší by bylo, kdyby na tom bylo napsáno něco jako iwc... hech :axehead:

mě by za ty prachy stačily nějaké Filipovy pátky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono by bylo krásné, kdyby to za tu devítku mělo třeba: modřené ručky, nějaký inhouse kalibr s chronometr certifikací, bikonkávní safír s antireflexem i po stranách, no a úplně nejlepší by bylo, kdyby na tom bylo napsáno něco jako iwc... hech :axehead:

Ale mě vůbec nejde o to co je za devítku, ale o používání termínů - prostě modření je označení používané pro určitou povrchovou úpravu kovu a šmytec. Nakonec v tomhle duchu by se dalo opentilt i to co píšeš - ručky modřené lakováním, inhouse kalibr kdy onen house je někde v Číně, s chronometer certifikací od Honkong Royalty Certification Institute, bikonkávní plochý PVC safír atd... :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...