Přejít na obsah

Blancpain Blog


brownwld

Doporučené příspěvky

Zaprvé díky Bertovi, který rychle zareagoval a vytvořil "složku" v sekci Švýcarské hodinky i Blancpainu.

Blancpain je moje nejoblíbenější hodinková značka, tak doufám, že se tady nějaké příspěvky budou objevovat. 

Rád bych všem doporučil Blancpain Blog, kde jsou skvělý recenze (například již i novinky Fifty Fathoms No Rad) a další informace. Henrik (borec co to píše) je dobrej Blancpain blázen. :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na foru jich moc není a je to velká škoda, protože je to vážně extraliga. A to i přes to, ze jde o znovuobnovenou značku s přerušenou kontinuitou. 

Mě hodně berou limitky 40mm FF jako jsou No Radiation, Mil Spec, Barakuda nebo Ocean Commitment...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, martar napsal:

Na foru jich moc není a je to velká škoda, protože je to vážně extraliga. A to i přes to, ze jde o znovuobnovenou značku s přerušenou kontinuitou. 

Mě hodně berou limitky 40mm FF jako jsou No Radiation, Mil Spec, Barakuda nebo Ocean Commitment...

To jsme na tom stejně... :frusty:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, martar napsal:

Na foru jich moc není a je to velká škoda, protože je to vážně extraliga. A to i přes to, ze jde o znovuobnovenou značku s přerušenou kontinuitou. 

Mě hodně berou limitky 40mm FF jako jsou No Radiation, Mil Spec, Barakuda nebo Ocean Commitment...

Tak tys jednu dobu o nakupu BP FF Bathyscape v chronu docela uvazoval, pokud si dobre pamatuju, ne? :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Je to síce mimo tému, no musím ochotu Blancpainu pochváliť. Nakoľko stále je trošku problém sa dostať do zahraničia a trošku som sa nudil, poslal som im žiadosť o zaslanie katalógu, keď nemôžem nad ich hodinkami slintať naživo, tak nech môžem aspoň nad ich knižkou ... písal som im v sobotu v pondelok katalóg dávali expresne FedExu a v utorok na obed mi zvonil kuriér, že mám zásielku zo Švajcu ... neskutočná odozva a za túto ochotu majú u mňa obrovské plus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...